Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy jó állásinterjú?...

Milyen egy jó állásinterjú? Mit kell tennem a sikerhez és hogy biztosan felvegyenek?

Figyelt kérdés

-irodai munkák?

-vendéglátóipar?

-fizikai munkák?



2018. nov. 12. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a cikk egész jó a témában. A STAR technikát használd, főleg irodai munkánál, azzal nem nyúlhatsz mellé.

2018. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Néhány hete voltam interjún. Irodai munka. Én is azt hittem mennyire durva lesz, de nem volt semmi extra. Megkérdezte a tapasztalataim, iskolákat, meséljek magamról,majd kérdezhettem is. Beszélgettünk rendesen, nem is foglalkoztam azzal hogy mi kellhet a sikerhez. Nem volt semmi görcsösen betanult szövegem. Nem kamuztam semmiről. Ami nem az erősségem azt is elmondtam őszintén. Fel is lettem véve, nemsokára kezdhetek.

Próbálj meg természetes lenni, ne sablonokat tanulj be szerintem. Ez csak saját tapasztalat, nem vagyok szakértő.

Sok sikert!

N

2018. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!