Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkakör lenne jó...

Milyen munkakör lenne jó nekem, ha gyorsan tudok megjegyezni számsorokat?

Figyelt kérdés
Jó a logikám, de nem feltétlen az a matekos, hanem az irodalmi, művészfajta... Tudom ez nem sok információ, de kíváncsi vagyok

2022. máj. 9. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Irodalmi logika? Mondjuk már egy példát, mert én korlátolt mérnök/közgazdászként ezt nem tudom elképzelni.

Na meg úgy általában, mihez értesz, milyen végzettséged van, papírod miről van, nyelveket beszélsz?

Ennyi erővel lehetsz GLS futár, nem kell nézegetni fuvarleveleket, meg tudod jegyezni, melyik csomag után melyik jön. De nyilván nem ilyet akarsz

2022. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Postai ügyintéző.
2022. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Irodalmi logika.... Filozófia, írás, vers írás,meg persze zeneszerzés
2022. máj. 9. 15:14
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudok ilyen munkarol 😀 tanulj vmit amibol meg lehet elni
2022. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Magyaroszágon ezek a munkák nem túl keresettek. De végülis x-faktor mentor még lehetsz, ByeAlexnek is filozofus diplomája van.
2022. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Az 1920-as években még sok munka jó lett volna neked, manapság az internet korában sajnos nincs ilyen, max mehetsz kaszinókba kártyaszámolással lehet csalni, vagy pl. betörőnek, csalónak, ha le tudod lesni az emberek pin kódjait mikor beírják


más nem nagyon jut eszembe

2022. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó érzés, hogy semmire sem vagyok jó.

. Azthiszem elmegyek pszichológiát tanulni

2022. máj. 9. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Neba, hogy neked ez jön le a válaszokból, ember!


Bennem határozottan olyan érzés van, hogy a pókeren és a raktárgurun túl is van valami frappáns válasz erre, csak nem akar eszembe jutni... Várjuk meg, jó?

2022. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oké, pl tőzsdészet keep it simple elven.
2022. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 köszi, énis gondolkozom rajta
2022. máj. 10. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!