Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg olyan nehéz munka a...

Tényleg olyan nehéz munka a háztartásbeli munkakör?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 11:31
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted? Monoton, nem vagy közösségben, és totál kiszolgáltatott vagy annak aki mellett csinálod. És borítékolhatod, hogy alázva leszel mert "semmit sem csinálsz" akkor is ha a másik a kisujját se mozdítja semmiért. igen, nehéz hogy minden szervezés, ügyintézés, munka a nyakadban van, lelkileg is nehéz, mert totálisan függsz a másiktól. Senkinek sem ajánlom hogy ennek kitegye magát. A htb napi huszonnégy órában melózik gyakorlatilag.
2022. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Több millió ember munka mellett csinálja és simán megy nekik. Csak lusta emberektől hallottam a panaszkodást, hogy háztartásbeliként nehéznek találják a dolgot.
2022. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
97%

Persze.

Ingerszegény, 0-24-es szolgálati idő, rengeteg dologra kell figyelni, kicsi a megbecsülése, nem jár érte pénz, stb.

2022. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
81%
Én a kisfiammal voltam itthon ha ez is számít. Kaptam csedet, gyedet, most járt le. Én nagyon szerettem itthon lenni, gyűlölöm, hogy vissza kell menni dolgozni. Ráadásul ki is rúgtak miután megszültem, úgyhogy nincs is hova visszamenni.
2022. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
91%

#2

Én is munka mellett csinálom a házimunkát, szerintem könnyebb mintha a család elvárná hogy 0-24-ben robotoljak nekik. Szerintem melózni könnyebb, ott lejár a munkaidő, van szabadnap, jár fizu, stb.

2022. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
3. De akkor én meg a párom munka után nem ugyanezt csináljuk? Egy hb. mást csinál többet dolgozik?
2022. ápr. 29. 11:43
 7/57 anonim ***** válasza:
100%

#6

Én írtam a 3-as választ. Én meg a párom is munka mellett csináljuk, szerintem így jobb/könnyebb.

Anyósom htb, én nem bírnám elviselni azt amit ő csinál...

2022. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki háztartásbeli, minden az ő nyakába szakad: gyakorlatilag kiszolgálja azt aki hozza a pénzt. Ezért nehezebb: hogy úgy mondjam: cseléd státusz, és gyakorlatilag úgy kell pénzt kérnie a másiktól mindenre- elég megalázó egy szitu. . Meg azért , mert nem tudhatja mikor gondol egyet a csávója, és szabadul meg tőle, ő meg ott marad szolgálati idő meg minden nélkül.
2022. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
30%

#5: Tehát, simán elvégzed munka mellett. Plusz egy főre ugyanaz mennyivel jelet többet? Kitölt 8 órát? Hány emberről kell gondoskodni, hogy több, mint 8 órát kitöltsön a dolog naponta?


Egyébként meg ne keverjük már itt a dolgokat a frusztrációkkal. Az, hogy gyökér férjet választotok páran, nem egyenlő azzal, hogy a háztartásbeliség nehéz.

2022. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy valaki háztartásbeli még lehet személyes vagyona és nem kitartott.
2022. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!