Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érezted már úgy hogy nem arra...

Érezted már úgy hogy nem arra a helyre való vagy ahol dolgozol?

Figyelt kérdés

Mikor egy munka kapcsán feltetted a kérdést magadban h mit keresek itt?


Nekem lenne egy portás állás, amit a beosztas miatt tudok a másik munkámhoz igazitani.

Viszont a kollégák elvannak a telefonnal, meg éjjelre laptopon tvznek, pseznek stb. mert amúgy nincs sok munka.


Ennek kapcsán gondolkodtam el h kell e ez,ennél jobb vagyok és értem h fizetik a semmittevést, de azt otthon is meg tudnám csinálni és akkor amikor akarom és nem vagyok helyhez kötve.


2022. máj. 9. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az otthoni semmittevésedet is fizetik, akkor természetesen nem szabad elvállalni a portás állást.
2022. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak ezt éreztem, talán egy munkahelyem volt ahol úgy gondoltam hogy oda való vagyok...otthon szeretek lenni inkább :d én is, szóval ha van erre lehetőséged azzal jobban jársz, de a portás sem rossz.
2022. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan ezt érzem most... (Dolgozom😁😂)
2022. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!