Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új vagyok még a munkahelyemen,...

Új vagyok még a munkahelyemen, nagywc gond! Vélemény?

Figyelt kérdés

Szép napot nektek! Bocsánat, hogy ilyen témában kérdezek, de úgy éreztem szükségem van kivülállók véleményére. Pár napja dolgozom egy fodrászatban, és sajnos olyan hülyén van kialakítva az egész hogy vendégtérből nyílik a mosdó.


Van hogy 10-12 órázom egy nap, és őszinte leszek, nekem kell kétszer nagywc-zek egy nap. Első héten még nem mertem igénybe venni a munkahelyi toalettet, de volt kétszer hogy már vissza kellett tartanom.


A bajom azzal van hogy többen is dolgozunk ott csajok, és összvissz egy wc van, nincs ablak sem. Attól félek hogy ha elmennék esetlegsen kihallatszana, kiérződne a vendégtérbe, ugyanakkor érzem, hogy muszáj lépnem valamit mert nem fogom tudni tartogatni minden alkalommal.


Építő jellegű kommenteket megköszönöm. Ja igen és első munkahelyem ez, eddig csak gyakornok voltam kevés óraszámban. (21/l)



2022. máj. 14. 11:11
A kérdező szavazást indított:
Menjek el nyugodtan ha kell, ne törődjek másokkkal.
Nem illik elmenni.
Tartsd vissza.
Beszéld meg a kolléganőiddel.
Esetleg szedni rá valami gyógyszert.
35 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

Ha tudnám hogy hallaná más is, még is rá is durrantanék párszor, hogy jobban hallják.

Ezen max a gyerekek röhögnek, mindenkinek kell wc-re menni.

2022. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

vagy előtte mész el otthon

vagy munka után mész otthon

vagy munka közben ott


rajtad áll, én szoktam munkahelyen is wc-zni, pedig 8 óránál kevesebbet vagyok bent

2022. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Van Sanytol fertőtlenítő légfrissítő és szagsemlegesítő. Én ugyan nem használtam, de a vélemények mindegyike pozitív.


Ott van a wc, azért van, hogy használják. Noha ennél rosszabbul kitalálni se lehetne. Ez nem hinném, hogy beszédtéma a kollégákkal. Minek szednél gyógyszert? Teljesen természetes üríteni, ahogy az is, hogy nem orgona illatú. Azonban az tényleg nem kellemes senkinek, ha a szag kiszállingózik láthatatlan akcióban.


Én a helyedben vennék egy olyan légfrissítőt, és miközben húzom le, az egészet befújnám, aztán már csak az erdei levegő - vagy milyen illatú a spray - menne ki. No meg már itt a jó idő, ki lehetne nyitni az ajtót is.


Semmiképpen ne tartsd vissza, nem egészséges.


20/l

2022. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Ez az, amit már nem kell szégyellni. Nem lehet a végtelenségig palástolni emberi mivoltunkat. És nem is kell. Szerintem ne sanyargasd a tested, mert az végső soron fontosabb, mint mások gondolatai!
2022. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Mindenkinek szarik szóval hajrá
2022. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Van egy olyan aspektusa is a dolognak, amiről általában senki nem beszél, pedig mégis jelentős a hatás. Ha elintézed 10 perc alatt, és nem ücsörögsz utána felette másfél órát a fészbúkot nyomkodva, akkor sokkal kevesebb "anyag" szabadul el a légtérbe.


Ezt keverve némi légfrissítővel máris meg van oldva a dolog. De ha csak reggel 1 órával korábban kelnél, hogy még indulás előtt el tudd intézni a dolgot, az még egyszerűbb, és akkor nem is kéne a retkes nyilvános WC-be menni. Ha utána 10-12 órán át jön a következő, akkor orvossal érdemes konzultálni, mert nagyon nem normális. Eleve 6-8 óra egyetlen étkezést megemészteni, és még onnan ugyanannyi, mire eljut a "kijáratig".

2022. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekem ez a helyzet elég lenne arra, hogy másik, normálisabb munkahelyet keressek. (Ahol ennyire sem biztositják a normális munkafeltételeket semmilyen szempontbol nem számithatsz semmi jora.)
2022. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Vagy kaja szünetbe elmész valahova kajálni azt ott trombitálod tele a wct
2022. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Figyi, valamelyik nap a tvben láttam hogy x gyártó reklámozta a "kakitasit". Szerintem te is szerezz be egy párat, ha ennyire nagy a kakipara XDD (na jó, ez nagyon sz.r volt)
2022. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Étkezéssel lehet befolyásolni, hogy mennyiszer kelljen kullantani. Amúgy meg gondolom van bent illatosító. Nem hiszem, hogy probléma lenne ebből. Nyugodtan menj el, ez természetes.
2022. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!