Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új vagyok még a munkahelyemen,...

Új vagyok még a munkahelyemen, nagywc gond! Vélemény?

Figyelt kérdés

Szép napot nektek! Bocsánat, hogy ilyen témában kérdezek, de úgy éreztem szükségem van kivülállók véleményére. Pár napja dolgozom egy fodrászatban, és sajnos olyan hülyén van kialakítva az egész hogy vendégtérből nyílik a mosdó.


Van hogy 10-12 órázom egy nap, és őszinte leszek, nekem kell kétszer nagywc-zek egy nap. Első héten még nem mertem igénybe venni a munkahelyi toalettet, de volt kétszer hogy már vissza kellett tartanom.


A bajom azzal van hogy többen is dolgozunk ott csajok, és összvissz egy wc van, nincs ablak sem. Attól félek hogy ha elmennék esetlegsen kihallatszana, kiérződne a vendégtérbe, ugyanakkor érzem, hogy muszáj lépnem valamit mert nem fogom tudni tartogatni minden alkalommal.


Építő jellegű kommenteket megköszönöm. Ja igen és első munkahelyem ez, eddig csak gyakornok voltam kevés óraszámban. (21/l)



2022. máj. 14. 11:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Én nem zavartatom magam,olyanokat szoktam fingani hogy visszhangzik az egész raktár,szarni is elmegyek gond nélkül
2022. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan akkor, amikor kell, és amikor ki akar jönni.
2022. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig tartottam az ilyentől.. A legutóbbi munkahelyemen mondtuk egymásnak hogy nagy wczünk, figyelmeztetve a másikat hogy utána ne menjen be. Mondjuk ott férfiakkal dolgoztam. Most nők között vagyok, nem szólok nekik, csak sz4rok. Van, aki telibe hugyozza a wc ülőkét. Ilyen állatok nyugodtan szagoljanak csak bele a sz4r felhőmbe.
2022. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!