Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jártál már így? Jogosan érzem...

Jártál már így? Jogosan érzem kellemetlennek?

Figyelt kérdés
Csapatban dolgozom és van két munkatársam a csapatban, mindketten 27 évesek. Gondolom a koruknál fogva az első perctől kezdve jól kijöttek, de az utóbbi időben valahogy szikrázik köztük a levegő és nekem ez annyira kellemetlen. Nem csinálnak semmi extrát, egyszerűen csak ahogy egymásra néznek meg ahogy szólnak egymáshoz, ugratják egymást, viccelődnek, nevetgélnek stb. Szóval amikor ott vannak mindketten akkor valahogy megváltozik a levegő és ez kezd kicsit fusztráló lenni, mert gyakran képtelenek a munkára koncentrálni és láthatóan egymással vannak elfoglalva pl.egy fontos megbeszélésen is. A csapat eredményét is lehúzzák ezzel sajnos.Ti jártatok már így? A felettesünknek nem szólnék szivesen róla, mert milyen dolog lenne már az? De akkor ez most már így marad vagy mi a megoldás? Az a legszebb az egészben, hogy mindketten komoly kapcsolatban élnek mással, szóval hányinger az egész. Nem vagyok én se sokkal idősebb, de nekem ez egy munkahelyen nagyon gáz és zavaró.
2022. máj. 14. 14:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
42%
Akkor keress más lehetőséget.
2022. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan, de nem tudsz mit csinálni ellene. Talán azt lehet, hogy mikor veled vannak, akkor kéred ilyenkor őket, hogy a munkára koncentráljatok. Hogy a megbeszéléseken miket csinálnak, az már lényegtelen, csak ne hátráltassanak téged.


Ha van lehetőség más csapatba kérni magad, vagy olyan projekteket kérni, amiket egyedül csinálsz, az még segíthet. Ezt úgy is elő lehet adni, hogy úgy érzed nem jössz ki jól velük és nem működik köztetek a munka.


Végső esetben vagy elfogadod ami történik, vagy távozol.

2022. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Első körben nekik szólj, hogy legyenek szívesek a munkával foglalkozni. Ha nem változik a hozzáállásuk, akkor szólj a főnökötöknek, hogy rontják a csapat teljesítményét. Ha ezután sem változik semmi, akkor kérd át magad egy másik részlegre.
2022. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Én jártam már, de mint aki ebben benne volt :D Érzékeltem hogy a csapat többi tagja annyira nem vidám a turbékolásunktól, meg valószínűleg folyton kidumáltak a hátunk mögött, csak lexrtam. A vége az lett hogy a másik felemet kitúrták, vagy ő nem bírta kezelni ezt.. de most is tartjuk a kapcsolatot, és ugyanúgy összejárunk, csak már nem egy helyen dolgozunk
2022. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De basszus ne turbékoljanak már a munkaidő 90%-ában amikor az egyiket otthon várja az ura, a másikat meg a klasszisokkal jobb barátnője, mint ez a kolléganőnk.
2022. máj. 14. 18:10
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Neked csak a szakmai részhez van közöd! A többihez nincs!
2022. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze, nincs hozzá amúgy közöm, de azért elég gáznak tartom meg így is van annyi szarság egy munkahelyen és akkor még jön ez is rá. Nem terveztem emiatt váltani, de napról napra egyre zavaróbb.
2022. máj. 14. 18:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vok:ezt nem bunkósagbol írtam. Ha a munkád befolyásolja akkor egyébként tényleg gáz lehet en arra írtam hogy máshoz nincs közöd ha a maganeletukbe akarnal "avatkozni". Szerintem beszélj velük finoman. Úgy a korrekt, egyenes, de ne ítélkezz, hanem inkább arra próbáld kihegyezni hogy ez befolyásolja/hatja a csapat munkáját, stb..
2022. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Köszi, nem én pontoztalak le egyébként és nem is tudom mások miért tették, a Te válaszod sem kevésbé hasznos, mint másoké.
2022. máj. 14. 22:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért turbékolnak ott,mert máshol nem tudnak találkozni. Ha engem hátráltatnának,én beszélnék velük,hogy oldják meg máshogy,de ez munkahely,és nem randihelyszín.
2022. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!