Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sajnos nem a legjobbak a...

Sajnos nem a legjobbak a fogaim. (sok gyökérkezelt és egyet elvesztettem) Viszont elég jó ösztöndíjak jönnek a suliból. Ezt a pénzt az egyik oldal implantátumra cserélésére szánnám. Jogosan érzem magam kellemetlenül?

Figyelt kérdés
Ahogy számolom amit kapok jövő nyárig az bőven futná az egyik oldalt. Igaz a költségeimet a minimálisra csökkentem és nem piálom bulizom el a pénzem. Viszont kicsit cikinek érzem hogy az ösztöndíjakat ilyenre költöm...de tudom hogy jó fogakkal többre megyek mint egy nyaralással vagy egy hét szigettel. Csak valahol mégis az motoszkál bennem hogy mit gondolnának mások ha ez kiderülne. Aztán a többire már fizetésből tenném félre de addig ez kezdő lökésnek jó lenne.
2018. szept. 2. 05:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem számold ki még egyszer. Ez bőven milliós nagyságrend.
2018. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak negy fogat akarok elso korben negy ragot. Azt pedig kifutja a hidas megoldassal.
2018. szept. 2. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Most akkor híd vagy implantátum ?
2018. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyökérkezelt gyökér is gyökér, meg kell tartani.
2018. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem telefonon keresztül közölték vidékről ahol olcsóbb,hogy ha cirkónium implantátumot szeretnék,akkor darabja úgy 3-400 000 forint.Bp en 240+80 a fejrész és még sehol a korona...és a csontpótló műtét...

Nagyon jó befektetés ha minden pénzedet erre költöd.

Nekem a rosszul gyökérkezelt miatt fájnak az izületeim,sokminden.Ciki?Anyukámnak 48 évesen 14fogát húzták ki,parodontózis.Ezt örököltem :(

Az egészséged,emésztésed!Tovább élsz ha kezelteted jó orvossal.

2019. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!