Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem magam kellemetle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam kellemetlenül?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés de kicsit zavar.

Jöttünk haza haverommal és velünk szembe jött egy lány,a járda nem széles így nem.lehet ketten elférni rajta egymás mellett,a lány félre állt,haverom megindult de én félre áltam,hogy elengedjem a lányt,mondtam,hogy Gyere csak,ő vissza,hogy gyere te,én megint gyere,ő gyere.

Végül csak én mentem,ahogy elmentem mellette a szemébe néztem ő is az enyémbe kicsit zavarba jöttem és megköszönni is elfelejtettem.

Ezért kicsit kellemetlenül érzem magam,mert illett volna.

Elég sokszor látjuk a lányt amikor jövünk haza,nagyon szép és tetszik is.

Legközelebb ha látom állítsam meg és kérjek elnézést,hogy megköszönni se tudtam,mert zavarba jöttem hirtelen?

Szívesen megismernem csak nem magyarul beszél hanem románul és nem megy olyan folyékonyan.

Esetleg hagyjam?

Ismétlem tudom,hogy hülye kérdés de ez van

17/F



2018. máj. 14. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

"Legközelebb ha látom állítsam meg és kérjek elnézést,hogy megköszönni se tudtam,mert zavarba jöttem hirtelen?"


Szerintem ez a megoldás. Ha te is tetszel neki akkor ez egy jó ürügy beszédbe elegyedni, kicsit nevetgélni, és megkérdezni tőle hogy nincs e kedve csinálni valamit valahol valamikor:) Ha nem érti vagy meghökken vagy látod hogy nem vevő a témára akkor engedd el és legközelebb lökd is fel ha látod:D

2018. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azért ne lökd fel. :D
2018. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, ahogy az első válaszadó írta.
2018. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem állt szándékomban:D
2018. máj. 14. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!