Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyhangú, arrogàns, eltipró...

Nagyhangú, arrogàns, eltipró női munkatàrssal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 17:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Aki szeret a középpontban lenni, akinek "nem lehet beszólni", mert csak neki lehet igaza, akinek az a szavajàràsa, hogy "te nem kapàltàl velem sehol", "velem ne méregesd a f...dat"... Stb. Aki mindenkit kibeszél és lenéz a hàta mögött, utàna jópofizik, aki "kicsinàl" téged.
2022. máj. 16. 17:34
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg tőle: "Miért olyan nagy k***a vagy, hogy azt hiszed, mindenki veled akarja méregetni?".
2022. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Nem a nagynénémről írsz véletlenül?
2022. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom :D Lehet :D
2022. máj. 16. 17:41
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a keresztneve?
2022. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Írd meg Te, hogy mi :D
2022. máj. 16. 17:46
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám igazad van. Akinek kicsi van, mindenki másé nagynak fog tűnni.


Mellettem kikészülne.

2022. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Mindig legyél kimért, sose tudja mit érzel vagy gondolsz.

Köszönés, meló, semmi smaltalk. Sz@rd le.

Munkádat mindig azonnal végezd el mindegy hány óra ha vele kapcsolatos.

De cserébe te is azonnal mindig várd el. Ha nem csinálja vagy hibás tedd neki szóvá, elsőre csak neki. Ha nincs válasz vagy keni, azonnal a főnökének, és mindenkinek hogy nem kapod ami kell nem tudsz haladni. Azonnal. Kíméletlenül.

Ki fog készülni.

Nem szólogassál be neki, ne is beszélgess vele. Csak meló.

Engedd el a füled mellett mindegy mit mond. Büntetés neki ha nem tudja felkelteni a figyelmed, vagy nem tud idegesíteni. Kínozni fogja.

Egyre jobban, aztán jönnek a hibák mikor már annyira maga biztos, hibát hibára halmoz. Figyelmeztesd hogy a tisztelet akkor jár neki ha te is megkapod.

Ha nem adja meg egyszer szólj neki, mások előtt ofkorsz. Mindig mások előtt, soha nem beszélgess kettesben. Had alázza meg saját magát. Ha elveti a sulykot akkor szólsz a főnöknek mindig. Vagy észhez tér vagy kirúgják, vagy téged, ha nyalizik neki a főnök akkor így is úgy is kiraknak.


Ha ő a főnök, akkor menekülj. ASAP. Ez esetben ne olvass be neki meg semmi, mert nem bírnak veszteni és utánad akar majd nyúlni.

2022. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Kihívni egy kick-box-meccsre.
2022. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen kolleganőm.Olyan stílusa volt,hogy az embernek kinyílt a bicska a zsebébe,utálta is mindenki.Ocsmány módon beszélt mindenkivel,állandóan ordított,de semmit se tudott megcsinálni.Belépett egy új kolleganő és ők ketten egymásra találtak,onnantól elszabadult a pokol.Át akarták őket helyezni cégen belül máshova mert nem lehetett együtt dolgozni velük,de sajnos a cég malmai nagyon lassan őröltek.

Egy alkalommal kicsit túllőttek a célon és elmondtam nekik a véleményem,szépen udvariasan.Onnantól kezdve célpont lettem,bármit csináltam,bármit mondtam figyeltek és mószeroltak.Nem vettem róluk tudomást,de egyre gátlástalanabbak lettek,végül a gyomrom nem bírta tovább és szakadt a cérna.Abban a stílusban,amit ők képviseltek,küldtem el őket a francba,hatalmas botrány lett belőle és azonnalival felmondtak mindketten.

Ha előre tudtam volna,hogy a francba kell elküldeni mindkettőt,hogy megszabaduljunk tőlük nem vártam volna vele eddig.:)

2022. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!