Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan helyzetet láttam ma a...

Olyan helyzetet láttam ma a női mosdóban amit nem tudom félreértettem-e és felhozzam-e a kolléganőmnek? (menzesz téma)

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, én viszem ki a női vécé szemetét is.

Ma műszak végén készítettem össze a szemetet, ami úgy néz ki, hogy a női vécé pici szemetes zsákját egy nagyobba borítom. Ahogy borítottam láttam egy nagyobb bezacskózott valamit vécépapírban, kövezzetek meg gusztustalan vagyok de furdallt a kíváncsiság így kinyitottam és azt láttam, hogy egy v*res törölköző darab ami kicsire lett vágva, és a formájából illetve a vér állásából egyértelmű volt hogy a kolléganő ezt intim betétnek használta.

Egészen nap végéig azon gondolkodtam felajánljam-e nekia segítségem de van bennem egy olyan félelem, hogy mi van, ha félreértek valamt, mondjuk a rendes betét irritálja a bőrét (tudom ez létező probléma) vagy más egyéb amiért teljesen félreértem a helyzetet és nem anyagi okokból csinálja ezt.

A kolléganőm 23 éves szingli anyuka egyedül él egy 3 éves gyerekkel, nem éhezik de nyilván nem él jól, viszont azt gondolom ezen csak nem spórolna? Tehát valamilyen szándék biztos van amögött, hogy ezt csinálja?



2022. máj. 18. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Akár lehet hogy épp ezen spórol mert nem áll túl jól anyagilag. Vagy szimplán saját döntés ő így szereti esetleg így szokta meg. Elég meredek téma ezt felhozni egy nőnek.

Mindenesetre nagyon kedves tőled hogy segítenél neki.

Talán ne így hozd fel a témát hanem kezdj el vele beszélgetni stb. Hátha egy idő után megnyílna és kiderülne hogy vannak e anyagi problémái. Ha esetleg igen és úgy ajánlanád fel a segítséged szerintem kevésbé venné tolakodásnak. Így valószínűleg nagyon szégyellné magát. 😕

2022. máj. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt semmiképp sem említsd soha, semmilyen körülmények közt, hogy a kukából halásztad elő az intim szemetét. Ez nem csak undorító, de bizarr is.
2022. máj. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Annyira rendes vagy, hogy szeretnél neki segíteni ♥️♥️ Szerintem inkább ne említsd ezt meg neki, az is lehet, hogy csak váratlanul előbb megjött neki és nem volt nála tampon /betét és hirtelen így tudta megoldani. Én is jártam már így akkor zsepivel tudtam megoldani, 5 percenként mentem wcre 🙈 Mégegyszer :nagyon figyelmes férfi vagy több ilyen kollégát mindenkinek 🙂
2022. máj. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne említsd neki!!

Egyrészről, ahogy leírták már előttem, nem is biztos, hogy anyagi oka van, hogy azt használta betét helyett.

Másrészről pedig enyhén szólva kellemetlen, hogy egy másik kolléga az intim szemetében turkál! Jobb, ha ő erről nem tud!

2022. máj. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell turkálni a szemétben? Ritka gusztustalan vagy. Szegény kolleganőd...

Nem mindegy mit dob ki? Legközelebb a wc-t is vizsgáld meg, hátha találsz valamit.

2022. máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Ne szólj neki róla. A nő helyében én annyira szégyelném magam,hogy még a felmondáson is gondolkoznék. Inkább vegyél pár csomaggal,és vidd be a munkahelyedre,és kérdezd meg tőle,hogy neki nincs e rá szüksége,mert te ezt csak kaptad még régen. Pl benne volt egy karácsonyi csomagban,vagy valami. És mivel te úgysem használsz ilyeneket,szívesen megválnál tőlük az ő javára. Tudom,hogy nem végleges megoldás,de legalább így azt is megtudod,hogy amúgy használna e ilyeneket,vagy neki tényleg a rongy a megoldás.
2022. máj. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Aztaqrva, milyen vegyes erzeseim vannak a kerdest olvasva...

Egyreszt kepes voltal kibontani, mikor becsomagolta gondosan??? Mit gondoltal mi lesz benne, mikor a noi szemetesben volt elhelyezve?


Aztan mikor oda ertem a tortenetben, h te segiteni akarnal neki, akkor nagyon orultem, s ugy gondolom, nagyon joszivu vagy.

De! Ez nagyon kenyes tema, soha, semmilyen formaban ne hozd fel neki, nagyon rosszul vegzodhet. Mindkettotok szamara.

Az elso valasza all hozzam a legkozelebb, ha mindenkepp segiteni akarsz, akkor beszelgess vele.

Esetleg meg, ha a vezetoseg olyan, akkor lehetne veluk beszelni, h helyezzenek ki csomagban, barki szamara elerhetokent. Gondolom ezek szerint csak ez az egy no dolgozik ott.


De a legjobb megoldas az lenne, ha kimaradnal a dologbol es maskor nem gubiznal a szemetben.

2022. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak felmerült benned, hogy megkérdezd-e, akkor messze nem vagy olyan viszonyban vele, hogy ezt felhozd. Ne szólj semmit, pláne, hogy elég gáz, hogy a női wc szemeteséből mazsolázol
2022. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem próbálj vele beszélgetést kezdeményezni napi témákrol. Milyendrága minden, stb és ha nagyon panaszkodik, a késöbbiekben ha már jobban megismrekedtetek felajánlhatod hogy segitesz. De ne azt mondd, hogy szivesen veszel tampont neki.
2022. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!