Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félreértettem egy gyerekkori...

Félreértettem egy gyerekkori barátom megkeresését?

Figyelt kérdés

Megkeresett egy gyerekkori nagyon jó barátom. Messzire kerültünk egymástól, nagyon megörültem neki, már 15 éve nem láttam. Mondta, hogy lenne egy üzleti lehetősége, egy startupot akar indítani és amiatt keresne. Rögtön rávágtam, hogy jöjjenek át hozzánk a feleségével, majd főzünk valamit, borozunk. Aztán visszaírta a srác, hogy hát inkább találkozzunk egy kávézóban mert nem akar személyeskedni, csak az üzletet akarta eladni nekem.

Most kicsit hülyén érzem magam hogy ennyire megörültem neki és alig vártam hogy a gyerekkori dolgokat megbeszéljük, bemutassam a feleségemnek, stb. Kicsit túlgondoltam a dolgot. Szerintetek mennyire gáz ezután találkozni vele?


2019. okt. 18. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Koptasd le elmondod vagy megīrod hogy nem érdekel az ügy , bepróbálkozott , nincs ertelme .
2019. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 15 éve nem látott ismerősöd keres fel, üzleti lehetőséggel akkor az nem lesz számodra valami jövedelmező.
2019. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem beszélgetni akar veled, hanem üzletelni. Ne találkozz vele, csak csalódás lenne. Vacak érzés az ilyen, de előfordul.
2019. okt. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Megkeresett üzlet miatt? Szerintem hagyd valószínűleg csak neki lenne ebből haszna.
2019. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100% MLM :DDDDD
2019. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ooh mi történt kérdező? :D

Remélem lekoptattad :D

2022. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Le!
2022. máj. 21. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!