Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi olyan zavaró h nem lehet...

Mi olyan zavaró h nem lehet tolerálni pláne a 2.szolgálatunkon?

Figyelt kérdés

Új helyen kezdtem portásként, most voltam a 4. 24órás szolgálatban. A főnököm egyik ismerősöm.

Pont tegnap reggel hívott h jókat mondanak a kollégáim stb..


Sok dolgunk nincs a portán, a kollégám ( ő 9től van 5ig) elvan ül, mobilozik stb órákon át ha nincs dolog.

Én nem akarom napi 7 8orat minimum bámulni a mobilt, mert hát csinálni kell vlmit h menjen vhogy az idő. Pláne 3tól nincs forgalom se igazán, max melós ellenőrzés. Az éjszaka se sokminden.

Ilyenkor a porta előtti folyosón szoktam sétálni v kimegyek a kapu elé és vissza vagy ülök a széken és bámulok a fejemből.


Szóvá tette ez a kolléga ( állandóan nappalos) h mit köhögök ( ha stresszes,ideges vagyok önkéntelenül ilyen kisebbet köhögök gyakran nem tehetek róla) de van másik kollégám aki durvábban köhög és többet ( csak pont ő állandóan éjszakás és nem dolgoznak együtt), meg h nem ülök bent nyugton. Mondtam itt vagyok mindent látok,ha jön kamion, vendég stb..nem megyek messzire. Az zavarja h kimegyek a kapu elé, szétnézek és rögtön vissza,addig is telik az idő. A kapu az ajtónktól 2meterre van, amit onnan megyek kb 10méter. Mert h Ilyenkor nem látom ha jön vki, de ez kb 10mp, annyit ő is tölt időt mikor háttal cigizik a portának napi többször.

Nem akartam vitát így nem szóltam pláne h új vagyok..


2022. máj. 18. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem.
2022. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóvá tette h miért nem ülök, mikor mincs semmi, akár órákig és miért mászkálok meg köhögök..(mert ha nem ülök ott szinte egész nap egy asztal mögött) hanem a helyiségünk előtt vagyok akkor nem látom ha jönnek stb ( ez nem igaz mert egy ajtó és egy üvegfal választja el a két részt onnan belépész és ott vagy a helyiségünkben)
2022. máj. 18. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!