Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emiatt otthagyni a munkát?

Emiatt otthagyni a munkát?

Figyelt kérdés

Látássérült vagyok amiről tud a főnököm aki jó ismerősöm is.

Elmondtam neki az első nap után h mit látok problémának a szemem miatt.


Több cég van egy területen így reggel jönnek mennek az autók. Sok a rendszám és mivel le se lassítanak nem látom leírni, meg a listán se tudom h milyen rendszámok vannak mert nagyon sok, van egy lista akiket fel kell írni szervízesek. A szállítók megállnak, mert fotózni kell,így a rendszámot is látom rendesen. Reggel 6 és 9 között egyedül vagyok,utána jön a kollégám aki már régóta ott van és ismeri azért a rendszámokat én viszont egy hete kezdtem. Ebből nem akarok gondot h nem írom be és esetleg kérdeznek később h ez mikor volt bent és be sincs írva..


2022. máj. 19. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Vagyis nem vagy képes ellátni a munkád a látásproblémád miatt. Mi a kérdés?
2022. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Simán meg tudnád oldani, hogy ne sumákold el a munkád, de nem teszed. Ne aggódj, nem nem kell magadtól menned, hamarosan úgyis kivágnak onnan.
2022. máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shaddark ***** válasza:
100%

Mobillal fényképezni nem jó megoldás?

Később beírod ha már nincs nagy forgalom.

2022. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Szóval portás vagy... leengeded a sorompót és megállnak, felírod, felnyitod. Egyébként a szótlan kolléga miatt már nem akarsz felmondani?
2022. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj úgy, hogy az kikényszerítse a gépjárművek leállását! Felírod, amit kell, aztán mehet mindenki isten hírével!
2022. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De reggel nem szokták a sorompót lecsukni a többiek, mert annyi autó jön h sokszor le se csuk már ott a masik
2022. máj. 19. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Beállsz az útjába határozottan! -Ne adjam kölcsön a tökömet?!
2022. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!