Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 18 eve volt postan afferom...

18 eve volt postan afferom emiatt kellett otthagyni, belehet azota meg irva a rendszerbe?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 00:32
 1/3 A kérdező kommentje:
10 ezres hekyett 5 böl adtam vissza. Sajnos nagyon ramszalltak. Egyebbkent bevsületes vagyok csak kellett a penz.
2020. ápr. 21. 01:42
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jót nevettem. Becsületes vagyok csak kellett a pénz 😆


Bár belegondolva inkább elszomorító, hogy ilyenre vetemetsz.

Nem tudom be van e írva a rendszerbe, de jobb ha te nem dolgozol pénzzel szerintem.

2020. ápr. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Postás voltam, de már 6 éve ott hagytam, úgyhogy csak azt tudom, hogy régen, ha fegyelmivel rúgtak ki valakit lopás miatt, akkor 2 évig nem vették vissza, utána igen. Szerintem most sem lehet nagy szigor, mert van olyan postás ismerősöm, akit lopás miatt rúgtak ki, utcára is került, mert szerencsejátékozott és most megint postán dolgozik.
2020. ápr. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!