Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bruttó 240 egy tök átlagos...

Bruttó 240 egy tök átlagos kereset Pesten? Bőven van nála jobb, na de bőven van rosszabb is, vagyis olyan középmezőny?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Hahaha
2022. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igaz, a bruttó 200 hoz képest álompénz. SOkan annyit keresnek.
2022. máj. 20. 19:51
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
én örülnék bruttó 240nek . 210 a bruttóm.
2022. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Bruttó 240ért fel sem állok a wcről. Nem azért tanultam, hogy megalázzanak. Jelenleg bruttó 535+30 a fizetésem, és a munkámból fakadóan elégedetlen vagyok ezzel az összeggel, hiszen 1-800 milliós tételekért kell felelni, a munkám angol nyelvű, és mivel egészségügyi ipar ezért ezen fokozottan magas a hangsúly, hiszen nem mindegy, hogy egy beteg ember mit kap meg.
2022. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

"Bruttó 240ért fel sem állok a wcről."


Világos. Nekem volt egy trógerszar ismnerősöm aki hasonló proli modorban ugatott a béréről.hogy ő 250-300 alatt szarni se megy ki.

Aztán amikor kirúgták kiderült hogy nem a nettója de a bruttója sincs 250.

ez hazug szarsenki volt-mint te.

2022. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

#5

Ilyen kérdésekre mindig ugrik 1-2 ilyen alak. Ők sokat keresnek, brutálisan "elit" munkát végeznek stb. stb. A szokásos, de azért mindig itt vannak a "nagyok".

Nagy it arcok 800 al, menő vállakozók 10+ millákkal, ahol csak az alkalmazottak millió felett keresnek, van itt minden. A nagyok játszótere ez a hely. Már aki elhiszi :D


Olyan kevés a felhasználó, de az elitből számos arc itt tengődik.

2022. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Akárhogy nézzük kevésnek számít.

Albérlettel és lakáshitellel meg vagy lőve ennyiből.

2022. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Aszonta a fityesz hogy az átlag kereset fél milla:DDDDDD

Ja vagy mégsem?Hmmmm de érdekes XD

2022. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Ennyi pénzért dolgoznak emberek?
2022. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Bruttó 565 ezer bér szerintem egyáltalán nem sok bárki bármit mondjon. Nem egyedül élek. Nyilván sokaknak van, akiknek ennyi sincs. És igen bruttó 240ért nem csinálnék semmit. Mert az szánalmas pénz. Ettől nem dübörög a gazdaság... Előbb mennék el feketén dolgozni lényegesen többért minthogy ennyivel megalázzam magam. Feketén 10 nap, míg összehozom ezt a pénzt. De ha kirúgnának akkor eladnám a lakásomat és kihúznék külföldre! Mert ez az ország annyit is ér. Kirúgni meg nem fognak a kiszolgáltatott helyzet miatt. Nem lehet ebben a munkakörben egy kettő pótolni valakit. Ahogy mondtam ez felelősség. Nincs se diplomám és nem vagyok egy nagy valaki. De sok fajta gépcsoport van és annak ellenére, hogy 3 éve csinálom ezt még én sem voltam mindenhol. Szóval a tanulás úgymond folyamatos az más kérdés, hogy a feladatokhoz társított dokumentumok rosszak. Szegény beteg emberek, ha tudnák mik mennek a falak között, inkább nem kérnének semmit. Bevallom én is más munka után nézek, mert nem szeretem ezt csinálni és a fizetésemmel sem vagyok elégedett. Nyitok más irányba is hátha, addig meg elvegetálok, de azt gondolom annak a bruttó 565nak a nettója egyáltalán nem sok. És aki szakmát tanult, és szakmát végzett, abban legyen annyi tartás, hogy nem dolgozik bruttó 240ért. Nálunk egy operátor bruttó 310et visz haza, pedig egy fertő hely. 3 szak. Ebben a 310 bruttóban nincs benne a szakpótlék, sem a havi bruttó 20-30 ezer jelenléti bónusz, sem a 28 ezer kafetéria. Amíg Pesten megalázod magadat ennyiért, vidéken ezt is elérheted, noha a jelen piaci helyzetek alapján, ezt a bruttó 310 + pótlékait sem tartom versenyképes fizetésnek. A KSH-nak meg nem kell bedőlni. Abban minden benne van, a legalja és a legteteje fizetés is, ami azt mutatja, hogy vannak igazán jól kereső rétegek. Ez a szám valótlan! Ugyanis egy kalap alatt van a közmunkás, a gyári munkás, orvos, poltikus. Ez pedig hamis illúziókat kelt teljesen jogosan! A megoldás abban rejlene, hogy minden egyes szektort, mezőgazdaság, ipar, közmunka, egészségügy stb. külön-külön kellene szedni egymástól. Ja csak az túl egyszerű lenne, mert akkor itt vér folyna az utcán. A munkahelyeken is ezért nem mondják meg, hogy ki mennyit kap, mert manapság egy új munkahely úgy működik, mint a KGFB a kocsiknál. Az újat többel veszik fel, a régi meg le van sz.rva. Bevallom én is egy ideje a munkahelyemen vagyok, gyártósor beállítóként kezdtem és csináltam 3 szakban 4 éven keresztül majd adódott ez a lehetőség, amit megpályáztam. A megoldás abban van, hogy hülyének kell magadat tettetni és sehol sem tervezni hosszútávon. Én ezt a 7 évet soknak tartom. Jelen kialakult helyzetben, különösen idehaza én a korábbi 7 évente ideális váltást korrigálnám 3 évre. Ennyi időnként lenne érdemes munkát váltani. Ez kimondottan annyi idő, hogy talán nem hülyülsz meg és lecsendesedik a környezeted nagyjából fél évre. De ezek csak az én meglátásaim!
2022. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!