Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Náthásan mennyivel rosszabb...

Náthásan mennyivel rosszabb dolgozni az átlagnál?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas. Ha náthás vagyok az nagyon rámegy a közérzetemre. Úgy érzem mintha egy dobozban lennék és egy kis résen néznék ki.
2021. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Sokkal. Én olyankor otthonról szoktam, de nagyon kínlódva tudom csak lenyomni a 8 órát. Főleg ha be is lázasodok.
2021. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetes.

Hálistennek régen voltam utoljára náthás.

2021. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En nem tudok ugy, se iskolába menni se dolgozni. Azert mert nem csak annyi hogy folyik az orrom, vagy faj a torkom, hanem emellé társul egy ilyen szédülés érzet is, meg forr a fejem de nem vagyok lázas. Alig bírok állva/ülve maradni. Ha tehetem otthon maradok ilyenkor 1 hetet, mig nagyjabol kiheverem. Most is ez volt de utana meg 2 hetig szarul voltam, a köhögés es az orrdugulás megmaradt, de ezekkel egyutt tudtam elni.
2021. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es te most hol fáztál meg?
2021. okt. 20. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez jo kerdes. Egyetemen körülöttem mindenki beteg volt es kohogott szoval valamilyen szinten elfogadtam hogy ugyis el fogom kapni. Meg egyszer kimentem poloba kb egy 3 percre este,lehet ekkor is megfazhattam.
2021. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os jobbulást akkor :)
2021. okt. 20. 13:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmegy, bár maszkba még kap 1 kis nyomást szóval így ritkaszar.
2021. okt. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!