Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnök viselkedése teljesen...

Főnök viselkedése teljesen megváltozott, lehet érdemes volna másik munkahelyet keresnem?

Figyelt kérdés

Január vége óta vagyok a cégnél, kis magyar Kft, de nagyon családias, és meglepő volt számomra, hogy a tulajdonos is lenn pörög a csarnokban, még hétvégén is bejár. Egyáltalán nem az az öltönyös alak, hanem pakolászik, targoncázik stb, viszont nem cseszeget senki ha kimegy cigizni, inkább odamegy beszélgetni. 2 hete volt egy vevői látogatás, és állítólag el is vittek pár terméket, mert nem bírunk időben szállítani, azóta csak átsétál a csarnokon, mégcsak köszönni sem állt meg nálam egész héten, de mással is hasonlóan viselkedik.

Ez nekem azt sugallja, hogy nagy gond lehet. Fizetést is egyre később utalja a cég.


2022. máj. 21. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2022. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Hihetetlen hogy ennyi miatt már valaki úgy váltogatja a munkahelyét mint más a fogkefét.
2022. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy rossz hete volt.

Nem lehet ez miatt le számolni,jó hogy arra felé annyi munkahely van.

2022. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Nem váltogatom! Nem is ismersz! 47 éves leszek, és ez az 5. munkahelyem, és abben a korban az ember pont, hogy egy stabil munkahelyet szeretne magának, mert vannak tervei meg kötelességei. Az előző munkahelyemen 18 évig voltam, és maradtam is volna ha a multi nem dönt úgy, hogy elviszi a gyártást máshova. Pont ezért vagyok gyanakvó, mert az a cégbezárás is mindenkit váratlanul ért.
2022. máj. 21. 13:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen.
2022. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valami probléma lehet. Kérdés, hogy milyen találnál helyette és mekkora lehet a probléma. Nézelődj, de szerintem még ne dobbants.


#2: Miért, mi ebben a hihetetlen? Ha probléma van a cégnél, érthető, ha lelépnek az emberek. Ha kétszer késne a fizum, azonnali hatállyal felmondanék.

2022. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy ilyen kis vállalkozásban dolgozom.A főnök volt munkatársam volt egy korábbi helyen dolgoztunk együtt.Később csinált egy vállalkozást,és kinőtte magát, pár embert alkalmaz, én is így kerültem hozzá.Hasonló jókat tudok elmondani a viselkedésén és a hozzáállásán.Nincs az a nagy multis kizsákmányolós főnöki hozzáállás.Emberként tekint a munkatársaira.És figyel a mi érdekeinkre is legtöbbször. Viszont egy ilyen kapcsolat csak akkor működhet hosszú távon megfelelően, ha oda vissza működnek a dolgok.Azaz a munkavállalók nem élnek vissza a főnök jóindulatú hozzáállásával, hanem becsülettel és alázattal ledolgozzák a munkanapot.Az hogy elszív az ember egy cigit, vagy mondjuk késel 10 percet a munkából levan tojva,ha mondjuk a munkához való hozzáállásodon látszik hogy teszel azért hogy jól menjen a munka,és elkészüljenek a munkák határidőre.

Sok helyen van az, hogy van egy kis lazaság,és máris vérszemet kapnak a dolgozók, mert azt hiszik bármit lehet...mert laza a főnök és úgysem szól.Hát azért ez nem így működik...ő a vállalkozásból él, te meg az ő fizetéséből...mindenki érdeke hogy a vállalkozás jól működjön.És főleg egy kisebb cégnél a nem megfelelő hozzáállás nem megengedett. Egy nagyobb cég elbír több semmirekellő nulla embert, akik semmit nem tesznek hozzá a dolgokhoz.De egy kisebb cég nem bírja el.

2022. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem él itt vissza senki a főnök jóindulatával, nem llyen csapatot sikerült összehoznia, csak azt látni, hogy míg korábban fontos volt neki a cég, most meg nem érdekli.
2022. máj. 21. 18:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor valami elvonja a figyelmét róla. Változott valami a magánéletében azóta? Mondjuk nem került képbe egy új nő? :)
2022. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Passz, de a felesége is itt dolgozik, ő rendezi a cég pénzügyeit.
2022. máj. 21. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!