Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lehetőségeim vannak ha...

Milyen lehetőségeim vannak ha nem a szakmámban szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés
Csak gyári melóra számíthatok ha váltani szeretnék? 23 vagyok és az építőiparban dolgozom jelenleg, festő szakmában. De kiszállnék az építőiparból.
2022. máj. 23. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Ha van családod és anyagilag tudnak támogatni, egyetemre is felvételizhetsz vagy tanulhatsz egy új szakmát. Ha ez nem, akkor tényleg csak a gyár.
2022. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Én a helyedben (víz-gáz-fűtésszerelő vagyok) biztos nem szállnék ki a szakmából. Ezt nem azért mondom mert most megy az építőipar, hanem azért mert jó szakmád van. De nyilván ez a te döntésed.


Olyan melóra számíthatsz, amit szinte bárki el tud végezni. Legyen az pizzafutárkodás vagy éppen raktáros. Vagy pedig továbbtanulsz. 3. lehetőség külföld, ahol szintén ezek várnak rád, de több pénzért.

2022. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
62%

Én a helyedben ezt csinálnám:


Letennék egy vagyonőrit, majd 24/48-ban melóznék. Mellette, el tudsz menni ha kell festeni is.


Vagy... [link]

2022. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3


Mondjuk erre nem mindenki alkalmas, mármint a vagyonőri melóra. Nem mindenki bírja a semmittevést, például én sem. Megőrülnék, ha egy Tesco-ban, New Yorkerben, vagy akár csak 1 bankban is napi 8-10-12 órában kellene ácsorogni és a f.szomat verni, mert halálra unom magam. Elhiszem, hogy 1-2 hónapig még elmegy, de hogy hónapokig évekig nem tudnám csinálni, az fix. De persze van olyan aki bírja az ilyen semmittevős melókat.


Egyszer voltam portás, soha többet. Megőrül az ember a semmittevéstől és az unalomtól.

2022. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!