Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kéredzkedjek el a munkahe...

Hogy kéredzkedjek el a munkahelyemről egy program miatt?

Figyelt kérdés
Hogy kérjem el magamat a főnöktől azon a napon korábban? Ráadásul olyan természetű a program, amit nem szeretnék másnak mondani. És ha megkérdezi, mit mondjak?

2022. máj. 26. 09:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9: akkor most te vagy a kérdező, és fel is szólítod magadat, hogy keress másik munkát? Vagy mivaaaan...????


Nem tudom, mennyivel előbb akarsz elkéredzkedni, de rugalmas munkaidő esetén ezt simán ledolgozhatod más napokon. Normális helyeken.... Egy fél napot (4 óra) is simán lehet kompenzálni, hogy a többi napon egy órával tovább maradsz bent dolgozni.

2022. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem szólítom fel magamat... azt írtam, hogy akkor két lehetőséget látok, vagy megszervezem a munkaidőn kívül, vagy (tedd itt hozzá, hogy a munkáltató mondaná, hogy) keresek másik munkát, ahol más a beosztás.
2022. máj. 26. 09:52
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Ha ez ennyire rendszeres, és nagyon szeretnéd, akkor érdemes erről elbeszélgetni a főnököddel. Hátha jó fej, és kiegyeztek egy minden csütörtöki rövidebb napban cserébe a többi hosszabb napért. Ha nagyon nem akarod elmondani, hova mész, akkor javasolnék egy nyelvtanfolyamot fedősztorinak mondjuk.

Én az ősszel a kölköt hordtam egy tanfolyamra kéthetente egy napon, de elég korán. Én megegyeztem a főnökömmel abban, hogy kiadott nekem fél nap szabikat olyankor, ami amúgy totál nem szokás nálunk, de a spec élethelyzetre való tekintettel simán engedélyezte.

2022. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: te mennyi ideje dolgozol ott? Lehet ettől is függ, èn mèg csak kèt ève vagyok a mostani munkahelyemen, ez màr elèg hosszù viszony szerinted?
2022. máj. 26. 11:08
 15/15 anonim ***** válasza:
13 voltam, kb én is ennyi ideje, az már elég hosszú, igen.
2022. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!