Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanácstalan vagyok menjek...

Tanácstalan vagyok menjek vagy sem?

Figyelt kérdés

Másodállás lenne, viszont úgy néz ki nem bejelentve. Havi 10 alkalom,240óra és hétvége is, de nincs fizetett szabi és pótlék . E munka kapcsán nem tudom maradjak e,mert csak havi 240e Ft


Van egy főállásom 4órás bejelentve és mellette rokkantnyugdíjat is kapok, így tb-m van.


2022. máj. 26. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Tb havi 8k lenne. A nyugdij evedhez nem adodna hozza ez az ido.

Barmikor megteheti hogy nem rendesen vagy egyaltalan nem fizet ki.

Bar ez a mostani keresetedtol is fugg ami osszesen jon neked, de nem hiszem hogy megerne...

2022. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rosszul olvastam. Mennyi adna a következő?
2022. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24 órát egy huzamban? Azon túl, hogy ez törvényellenes, ha a cég megüti a bokáját, téged is ránt magával fekete munka miatt.
2022. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3as tűzoltók is 24óráznak de az más illetve az állami.
2022. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sosem értettem munkaadóknak miért jó ha egy rokkant embert ültetnek be portára.Ne értse félre senki nem nézek le senkit de egy objektumban adódhatnak rendkívüli helyzetek ahol csak egészséges emberek képesek kezelni a helyzetet.


Bejelentés nélkül ne vállald el ez hazárdjáték lenne neked és a munkáltatónak is.

2022. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont hogy én szeretném a bejelentést
2022. máj. 26. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!