Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltam próbanapon egy boltban,...

Voltam próbanapon egy boltban, de nagyon nem tetszett. A főnök lekezelő. Mondták már ismerősök, akiknek mondtam, hogy oda akarok menni, hogy ismerik és nem véletlen váltakoznak ott a dolgozók havonta. igazuk lett.?

Figyelt kérdés
Adjak a dolognak meg egy esélyt, vagy hagyjam? Mivel indokoljam esetleg, ha nem megyek többet?

2022. máj. 27. 02:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb kérdés: kifizette a próbanapot?
2022. máj. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Próbaidő alatt indoklás nélkül is fel lehet mondani. Próbanap alatt pedig még ez sem szükseges, mert nem vagy bejelentve. Maximum napi bejelentéssel. Egyszerűen csak meg kell mondani, hogy köszönöd, de találtál mást.


A mindennapjaid is tönkreteheti egy rossz munkahely. Addig menekülj ameddig gond nélkül lehet.

2022. máj. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis vér a pucádban mondd azt hogy a főnök stílusa emberhez nem méltó és nem vagy hajlandó elviselni.. Ha már úgy se akarsz itt dolgozni,legalább röhöghetsz egyet magadban hogy reagálnak rá.
2022. máj. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az hogy adj-e egy esélyt leginkább attól függ hogy milyen lehetőségeid vannak és mennyire kell a pénz.Ha nincs a környéken semmi más és alig van pénzed akkor biztonságosabb ott maradni.Ha jó pár hónapnyi tartalékod van és tudsz válogatni a munkahelyek közt akkor inkább hagyd.
2022. máj. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem fizette ki a próbanapot.

Nem tudom, mit tegyek, most nem nagyon van más lehetőség.

Már stresszben vagyok.

Tegnap már negyed óra ott töltött idő után ilyeneket mondott, hogy " úristen, te mit csináááálsz"??? Ha valamit nem jól csináltam. Ilyen megalázó, lenéző, számonkérő hangnemben. Hangját is felemelte, nagyon nem érteztem helyemen magamat.

2022. máj. 27. 08:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szarházihoz, aki ki se fizeti a munkát, miért akarsz visszamenni? megint ingyen akarsz dolgozni?
2022. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát, visszamentem ma. Gondoltam, adok neki egy esélyt. Majd mégjobban igyekszem és majd jobb lesz napról napra, ahogy rázódom bele és ő úgysem lesz ott, amikor majd már egyedül leszek. Ilyenekkel győzködtem magam. Lealázott ma is a vevők előtt, csomószor. Aztán odatelepedett a baráti köre, azokkal röhögtek rajtam, aztán rámordított, amikor valamit kérdeztem, hogy "" nem el lett mondva tegnap ezerszer? " de, amúgy biztosan el lett mondva, biztos igaza van, de akkora az árukészlet, annyi mindent kell megegyezni, hogy elfelejtettem. Nem fizetett ki ma sem, többet én már oda nem akarok menni, tényleg elegem van. Nagyon zaklatott vagyok. Most holnap felhívjam, vagy mit csináljak?
2022. máj. 27. 23:01
 8/12 A kérdező kommentje:
És gondoltam azt is, hogy majd a napokat egyszerre akarja kifizetni, nem csináltam ebből se ügyet, de ma sem történt semmi.
2022. máj. 27. 23:02
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett megbeszélve előre, hogy működik a fizetés? A próbanapot is ki kellene fizetni, de sok "vállalkozó" erről nem mindig vesz tudomást. Figyelj, nem egy rabszolga vagy, ha nem kapod meg az alapvető tiszteletet akkor dobbantani kell onnan. Mond meg neki, hogy nem szeretnél ott dolgozni és kész. (Később nagyon meg fogod bánni, ha maradsz.)
2022. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 xp ali ***** válasza:
100%
Húzz onnan, amig teheted. Mielőtt kikészít, és/vagy olyan helyzetbe kerülsz, h nem tudsz vmiért váltani.
2022. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!