Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltam próbanapon egy boltban,...

Voltam próbanapon egy boltban, de nagyon nem tetszett. A főnök lekezelő. Mondták már ismerősök, akiknek mondtam, hogy oda akarok menni, hogy ismerik és nem véletlen váltakoznak ott a dolgozók havonta. igazuk lett.?

Figyelt kérdés
Adjak a dolognak meg egy esélyt, vagy hagyjam? Mivel indokoljam esetleg, ha nem megyek többet?

2022. máj. 27. 02:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem írtál még alá semmit. Ez a nyomorult annyit nem ér, hogy bármit is mondj neki. Nem fizetett ki, szerződés nincs , szerintem nem tartozol neki semmivel. Max dobnék neki egy üzenetet, hogy nem megyek többet és ennyi.

Hiába nincs most más lehetőség (nagyon vidék), ne maradj ott semmi kép! Teljesen ki fog készíteni.

2022. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm szépen. Közben láttam egy hirdetését, a szomszéd városban a szupermarket keres eladót. Egész biztos találni fogok munkát egy héten belül, én ebben nem készülök ki. És esetleg arra rakerdezzek, hogy hogyan gondolta ezt a két napot? Mondjuk : Üdvözlöm. Időközben átgondoltam a munkát, köszönöm a lehetőséget, de nem szeretnék élni vele. A két nap bérezését milyen formában gondolta?
2022. máj. 29. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!