Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lebukok szerintetek a kollégái...

Lebukok szerintetek a kollégáim előtt?

Figyelt kérdés
A munkatársaim (új munkahely, eddig csak home officeban dolgoztam) elhivtak kocsmába. Én igent mondtam, mert nincsenek barátaim és 31 évesen el akarom kezdeni bepótolni, amit fiatal koromban kihagytam. A kocsmázást, ismerkedést stb. Barátnőm soha nem volt, barátaim is csak online, nem jártam sehová, kocsmában még nem is voltam, alkoholt is minimálisat ittam. Évente 1 sört nagyjából. Én azt hazudtam, hogy sokat jártam bulikba, sokat ittam, hogy bevegyenek a körükbe. Részleteket nem mondtam, nem is tudtam volna, akkor egyből lebukok. Elhitték szerintetek vagy tesztelni akarnak? Ha elkezdek inni velük ki fog derülni, hogy hazudtam nekik mindenről? 31F

2022. máj. 28. 17:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb el se menj

Ha videojatekokrol beszelsz, a nok sikitva fognak elfutni

2022. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Valóban jobb lesz, ha otthon maradsz. Az alkoholmentes s{rös trükk 1-2-szer működik csak. Ha meg 3 deci bortól és egy pálunkától már az asztal alatt hánysz, egyből rájönnek, hogy hazudtál.
2022. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
52%

Hivatkozz arra, hogy a masszív alkoholistáknak a májzsugor miatt sokkal kevesebb alkoholbevitelre van szükségük ugyanannyi egység beb*szás állapot eléréséhez.


Legalább ezzel okosnak fogsz tűnni, ha a személyiségeddel nem is.

2022. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy előző nap pénteken, tehát jövőhét péntek este kipróbálom az alkoholt itthon. Veszek 5 sört és pálinkát. Fél óránként megiszok 1 sört és 1 pálinkát és figyelem a hatást. Másnap pedig tudni fogom mennyit ihatok és tudni fogom milyen érzés berúgva lenni.
2022. máj. 28. 21:49
 15/24 anonim ***** válasza:

Drága kenyér, gyere le...

Felnőtt ember..

2022. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a piát, minek erolteted? Ennyire ne akarj megfelelni mas embereknek
2022. máj. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Töltsd le az alcotrack-et. Ez egy app, amibe beírhatod az adataidat és az elfogyasztott alkoholmennyiséget, amiből az app kiszámolja a véralkohol szintedet. Nekem 0,7‰-re van állítva a szint, ez az, ami fölé nem érdemes már mennem. Neked kezdésnek inkább max 0,5‰-et javaslok. 31 évesen már nem fogod elkerülni a komoly másnaposságot, letargia érzést, levertséget... nagyon nem javaslom a vedelést. Tudd hol a határ, és az 0,5‰ legyen. Igyál sok vizet, hidratálj! Illetve másnaposságra készíts elő egy jó banánturmixot. Abba minden benne van, ami kellhet a buli utáni reggelen. Szóval nyugodtan maradj ki pár körből, mert nem hányásig kell vedelni.


Illetve az a legjobb, ha már te kezded a meghívást... jagert javasolnám, azt könnyű inni, mert ízes győgyszer.


Fontos, hogy max kétféle piát igyál. Pl jager a tömény, és mellé sör. Ha kitalálnak valami hülyeséget, te akkor is maradj a megkezdett sornál.



Amúgy meg le fogsz bukni, de nem számít... legalább kipróbálod ezt is 🤷‍♂️

2022. máj. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
hogy alakult?
2022. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Katasztrófa volt! Már más munkahelyen dolgozom!
2022. dec. 10. 19:33
 20/24 anonim ***** válasza:
Mesélj mi történt
2022. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!