Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lebukok szerintetek a kollégái...

Lebukok szerintetek a kollégáim előtt?

Figyelt kérdés
A munkatársaim (új munkahely, eddig csak home officeban dolgoztam) elhivtak kocsmába. Én igent mondtam, mert nincsenek barátaim és 31 évesen el akarom kezdeni bepótolni, amit fiatal koromban kihagytam. A kocsmázást, ismerkedést stb. Barátnőm soha nem volt, barátaim is csak online, nem jártam sehová, kocsmában még nem is voltam, alkoholt is minimálisat ittam. Évente 1 sört nagyjából. Én azt hazudtam, hogy sokat jártam bulikba, sokat ittam, hogy bevegyenek a körükbe. Részleteket nem mondtam, nem is tudtam volna, akkor egyből lebukok. Elhitték szerintetek vagy tesztelni akarnak? Ha elkezdek inni velük ki fog derülni, hogy hazudtam nekik mindenről? 31F

2022. máj. 28. 17:39
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Elnézést nem vettem észre a kérdést. Az első 1 óra jól ment, ittam 1 sört. Utána megjöttek valami helyiek és elkezdtek pálinka kört kikérni. Azt mondták, hogy olyan nincs, hogy nem iszok. Megittam 1 óra alatt 6-ot és utána nem emlékszem semmire. Állitólag mindent széthánytam, munkatársamat is. Állitólag valami lánnyal is beszélgettem, csak részegen nem tudtam másról beszélni, mind a játékok, PC perifériák, nem voltam túl sikeres. Ezt elmondták a munkahelyen, nagyon rosszul éreztem magam és felmondtam.
2023. jan. 5. 16:59
 22/24 anonim ***** válasza:
Áruld már el, miért kellett 6-ot meginni? 1-et ha megittál volna, abba aztán tényleg nem kötött volna bele senki. De hogy hatot.. hát, ha ez a mese nem kamu, akkor ennyi ésszel ennyi járt neked.
2023. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Az új munkahelyen home office-ban vagyok. Az évzáró összejövetelre nem mertem elmenni, az előző munkahelyen törtét incidens miatt. Viszont ha lesz következő, azt nem szeretném már kihagyni. Van egy közös messenger chatünk az új cégnél és úgy tűnik itt is vannak úgymond ivós, bulizós férfiak és nők. Hogy közeledjek feléjük? Tudtok adni tanácsokat? Előre is köszönöm.
2023. jan. 5. 18:22
 24/24 anonim ***** válasza:

Úgy mint bármelyik normális férfi-nős társasághoz. Nem a pián múlik.


(Új munkahelyemen idén ősszel volt céges buli, megmondtam, én nem iszom. Unszoltak, unszoltak, mondtam nekik 5x is, hogy nem és kész!

Békén hagytak, buliztunk egyet, másnap munkában tali. Mindenki macskajajos volt, egy másik szintén nem ivós kollégával nevettünk rajtuk, milyen mosottfos állapotban van midneko rajtunk kívül :D)


Neked ez miért nem megy??

2023. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!