Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szokásos dolog hogy a béremelé...

Szokásos dolog hogy a béremelési kérést elutasítják akár többx is, de amikor ott van az asztalon a felmondás, a főnök nekiáll alkudozni a maradásról és az emelésről?

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az újonnan felvetteknek fizetnek többet, a régi dolgozókat inkább elüldözik.
2022. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ez nálunk is megvan. a régi dolgozó túrázik hogy kapjon 10-20 bruttó emelést,az új meg eleve annyiért jön ide amit a régi még emelve sem kapna!!



220 bruttót kap aki 10 éve it van és ha elég farkat leszop kaphat esetleg 230 bruttót. aki meg ma esik be az utcáról eleve 280 bruttóval nyit.

2022. máj. 29. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos igy van. Felmondastol beijedhetnek, ha jo munkaero vagy.
2022. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Biztos, h 280 bruttóért se mennék oda. De ti is furák vagytok, hogy br. 220-230 szotyipénzért mégmindig ott bohóckodtok. Miért nem keresel normális helyet?
2022. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

". Miért nem keresel normális helyet?"


mert nem találnék csak hasonló trágyadombot, ugyanennyiért még ennyiért se. azért.

2022. máj. 29. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

" Miért nem keresel normális helyet?"


Ehelyett, ahol most vagyok, pl éjszakai munka lenne, ez ahol most vagyok, legalább nappali munka, még mindig jobb, mintha éjszaka kellene dolgoznom, igenis létezik olyan, hogy nincs alternatíva!

2022. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Utoljára tegnap kérdezted meg ugyanezt!
2022. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most akkor pattog vagy nem a labda?
2022. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Emelni akar az alkesz főnök az alapítványi iskolában?
2022. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

1 hónapja dolgozom egy helyen, de jött egy jobb lehetőség. Nagyon gáz azonnali hatállyal felmondani?

A helyzet az, hogy nem "magától" jött, hanem alapból úgy jöttem kicsit ide, hogy amíg nincs más jó lesz ez is, addig is kapok fizetést (az előző helyemen lejárt a szerződésem), és közben keresgéltem. Ha minden jól megy, jövő hét hétfőn tudok kezdeni a másik helyen....

Állást ajánl. Hogy rázzam le?

Nemrég felmondtam a munkahelyemen, ahol volt egy ügyfél, akivel mindig én foglalkoztam. Mikor megtudta, hogy felmondtam, elhívott egy kávéra, azt gondoltam a félbemaradt projektünk jövőjéről lesz szó, de állást ajánlott. Igazából jelenleg nem keresek állást, mivel...

Az természetes hogy felmondási időben már a főnököt se érdekli mit csinálok mikor jövök megyek?

Felmondtam. Lazábbra vettem a tempót. Kések reggel fél órát. Máskor ilyenkor mehettem is volna raportra a főnökhöz és leszedték volna a fejem. Most rám se néz a főnök. Leszarja. Határidős melóval napokat késtem. Rá se kérdeztek. Jóvanazúgy. A főnök jobban szarik a...

Felmondás próbaidő alatt?

Nemrég felvettek egy munkahelyre és aláírtam egy kollektív szerződést amiben a próbaidő 6 hónap, a kérdésem hogy ebben az esetben is feltudok mondani azonnai hatállyal bármikor a 6 hónapos próbaidő alatt?

Egy cégnek felmondáskor két opciója van a szabikat illetően? Kiadja vagy kifizeti-más opció nem lehetséges?

És mivel perkálni nem igazán szeret így akkor kénytelen lesz kiadni annyival is kevesebbet kell bejárni a 30 napban.

Egyoldalú szerződésmódosítás? Mit lehet ilyenkor tenni?

Röviden: 8 éve dolgozom határozatlan idejű, napi 8 órás munkaszerződéssel. A főnök belengette, hogy mivel jelenleg nincs elég munka, ezért engem - és csak engem - át akar tenni 8 órásból 4 órás munkarendbe. (Tudom, hogy ehhez szerződésmódosítás szükséges.) Én...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!