Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan adjam el magamat...

Hogyan adjam el magamat rátermettnek és motiváltnak az önéletrajzomban, miközben egy lúzer csődtömeg vagyok a való életben?

Figyelt kérdés

Hamarosan 26 éves leszek. Eddig egy értelmesebb munkahelyem volt, az se sokáig. Azon kívül betanított munkahelyeken dolgozgattam, de leginkább munkanélküli voltam. Jártam néhány suliba, amiket nem fejeztem be, vagy átrugdaltak valahogy, de nem értek ahhoz, amit tanulnom kellett volna. Innen-onnan szereztem pénzt.

Most lenne egy jó kis állás, amihez még meg is van a tudásom, de nem tudok mit írni az önéletrajzomba. Nem hiszem, hogy a fentiek alapján túl szimpatikus lennék.



2022. máj. 30. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Eladni magát az embernek a legnehezebb.


Önéletrajzban nem annyira jönnek át a személyiségi jegyek.


Ott azt nézik mi a tartalma és hogy néz ki.

Mennyi energiát fektettél bele, áttekinthető, informatív még is benne van a lényeg.


Motivációs levél lenne az amire te gondolsz.

Kidomborítod a pozitív tulajdonságaidat, amik véleményed szerint erre jók.

Aztán a tudásodat, tapasztalatodat, elhivatottságodat mennyire szeretnéd ezzel tölteni az idődet és hogyan képzeled el a folytatást, mit kéne tanulni, és kis személyes dolog mit szeretnél megtanulni ami nem oda tartozik szorosan, és mik a hobbijaid.


Nem lehet mindenhova egyedit írni bármennyire is szeretnék a cégek.

Ha a jelenlegire jó esély van akkor érdemes megpróbálkozni vele.

Máshova majd finomítod ha kell.


Design -ban mindkettővel kell foglalkozz. ÉS PDF -ben küld el ne Word ben.

PDF mert ugyan úgy fog kinézni mindenhol, nem tördeli át egy másik nyomtató miatt. Elfedi azokat a szerkesztési hiányosságokat amiket egy word -ben lehet látni.

Sorközt üres sorokkal csinálod stb stb.


Sajnos minőségi jelentkezési anyag időigényes, de jobban szeretik mint az összelapátolt vackokat. Szakmailag hiába vagy jó ha a jelentkezés minőségére nem adsz.


Sok sikert!

2022. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!