Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utolsó munkanapotok?

Utolsó munkanapotok?

Figyelt kérdés

A téma adott.

Ma van az utolsó napom a munkahelyemen, 6 éve vagyok itt, a csoportvezetőmet közvetlen mellőlem emelték ki, kemény 2 ember felett "uralkodik".

Miután elégmegbízható munkaerő voltam, ma nagyon sok melót elkell majd intézzek, szóval nem vagyok valami boldog.


Mit tennétek a helyemben?

Nektek milyen volt az utolsó napotok az előző munkahelyeteken?


2022. jún. 1. 06:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugis, mert home office-ban történt az utolsó napom a Covid alatt. Boldog voltam, hogy tobbe nem látom a két főnökot.
2022. jún. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megcsináltam amit tudtam, majd írtam egy listát a folyamatban lévő ügyeimről, amit elküldtem a kollégáimnak. Majd elbúcsúztunk és boldogan kijöttem.
2022. jún. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi speciel ölelgettük a kolléganőt az utolsó napján és sajnáltuk, hogy elmegy, de a főnökség miatt ment el. Sztem nem sokat dolgozott. Tortáztunk.
2022. jún. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó munkanapomon a nyakamba akasztottak annyi melót, amennyit csak tudtak, emiatt túlóráznom is kellett, hogy ne maradjanak félben.
2022. jún. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4

Végig is dolgoztad, vagy elmentél "mosdóba"?

2022. jún. 1. 08:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont nem érdekelt már.


Felmondási időben bementem, mert kellett, de nagy ívben szrtam az egészbe. Amivel végeztem aznap végeztem, amivel nem, nem.


Persze, majd még túlórázok is, hát a nagy francokat.

2022. jún. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó napodon nehogy meg akarj mindent csinálni, amit rád sóztak!

Tojd le, írjál egy feljegyzést róla, aztán ennyi. Csak szivatni akar a főnököd.

2022. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3as de jó! Vagyis szomorú is egyben.
2022. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szartam az egészbe az utolsó napon, pont úgy, ahogy a főnököm és néhány "kellemes" kollégám is viselkedett velem. Egy listát írtam csupán emailben a félbemaradt dolgokról, elpakoltam a holmim, ledaráltam a felesleges papírokat, hogy ne unatkozzak, és ennyi. Délután pedig a normális kollégákkal elmentunk bulizni :)
2022. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!