Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utolsó munkanapon hogyan...

Utolsó munkanapon hogyan illik, hogyan szokás elköszönni?

Figyelt kérdés

Mindenkitől aki a közelünkben dolgozott?

Csak attól, akihez közel álltunk?

Ügyvezetőtől?


2018. ápr. 4. 16:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Pl kirúgás esetén szoktak köszöngetni az ügyvezetőtől?

És mit mondanak? Köszönöm, hogy eddig eltűrtetek?

2018. ápr. 4. 16:22
 2/11 anonim ***** válasza:

Első munkahelyemen nem is tudták, hogy elmegyek. Utáltam őket, mindenki fúrt mindenkit, mószerolta be a főnöknek, gyűlöltem a légkört, a kollégákat.


Másodikon ellenben bulit rendeztem, és meghívtam a kollégáimat, meg a főnökömet, mert nagyon jó fejek voltak végig.

2018. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk például az egyik szobatársam a húsvéti hétvége előtti utolsó napon jelentette be nekünk, hogy el fog menni. A főnök tegnap, azaz a húsvéti hétvége utáni első munkanapon hirdette ki az osztályon dolgozó többi kollégának a hírt. És ma dolgozott utoljára, már el is köszönt végleg. Szóval nem kapkodta el a bejelentést, és nem is verte nagydobra finoman szólva.
2018. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen pozíció, mióta van ott stb stb. Egy sima operátor elköszön a soron dolgozóktól, meg a műszakvezetőtől, egy menedzser már elég sok embertől... Illik elköszönni azoktól akikkel szorosabb a kapcsolat
2018. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aláirattam a felmondást bejelentettem a munkatarsaknak, hogy húzok mint a vadlibak evvel a dátummal. 2 héttel a szerződés lejárta előtt kiirattam magam a dokival mert rüheltem a munkát is meg a munkatársakat is. Elsejével kezdtem az új helyen.
2018. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igazándiból arra kell figyelni, hogy bizony a sors keverheti úgy a paklit, hogy egyszer újra itt kelljen dolgoznod. Ilyen szellemben érdemes elköszönni mindig 🙂
2018. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem illő elkoszonni..
2018. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Minek elköszönni, aminek vége, annak vége. Akivel akarja az ember, azzal számtalan módon tarthatja a kapcsolatot.
2018. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kapjátokbe gyíkok, én leléptem :)
2018. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, neheztelheti a főnök ha szó nélkül elmenni?
2018. ápr. 5. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!