Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi stressztől és...

Munkahelyi stressztől és kollégáktól lehet hasmenésem?

Figyelt kérdés

Mostanában azon kapom magam, hogy munkaközben néha olyan hasmenés jön rám. Pedig sose volt rám jellemző, nem vagyok egy fosós típus. Új helyre kerültem és nem érzem magam annyira jól itt. A közeg és a kolléganőim se olyan jó, a munka is sok.


Fiatal vagyok és valahogy nem tudok együttműködni jól az 50+os korosztállyal, egyszerűen azt érzem mikor bemegyek kicsit csinosabban hogy féltékenyek rám és lenéznek, mert hogy új vagyok. A főnökünk férfi és vele jó a kapcsolatom, ez is zavarhatja talán a kolléganőimet. Meg nyilván a kinézet.


Felvetődött bennem hogy lehetnek e ettől a gyomorpanaszaim.


(24/N)



2022. jún. 2. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Persze, simán. Nekem egyszer begyulladtak ilyen okok miatt a beleim..
2022. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Igen lehetséges ez.
2022. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Simán több ismerősöm is van akin ígyjön ki a stressz,izgalom!
2022. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Igen, sajnos lehet. Ismerek én is olyat akit sokat piszkáltak a főnökei és az idegesség úgy jött ki rajta, hogy hasmenése volt.
2022. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
63%

Akàr.


De pl az előző esti viszkikólàtól is lehet szeplőset f0sni.

2022. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Igen, szedjél magnéziumot, az is jó az idegességre és keress másik munkahelyet
2022. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon is lehetséges, hogy emiatt van problémád. Szerintem azzal a pár kerékkötővel ülj le, és beszéld meg velük, hogy mi is a bajuk. Ez munkahely, nem óvoda, fel kellene nekik nőniük, hisz te is dolgozni mész be, és egy olyan helyen szeretnél dolgozni, ami nem okoz fölös stresszt.
2022. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Igen, előfordulhat.


Én hányni szoktam a sok stressztől.

2022. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Persze nekem férfiként a hajam is elkezdet ki hulani egyébként az a bajuk hogy, te fital vagy.Te még bármit elérhetsz az életbe ők meg 50 már rég feladták meg beletörötek még a rosszba is.Meg hát azért itt nagyon el is hanyagolják magukat az emberek ez allat azt értem nem főznek és 50 évesen bizony látszik a sok bolti feldolgozot kaja.
2022. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Igen, lehet. Én például minden reggel hánytam.

N

2022. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!