Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek pofátlanság...

Szerintetek pofátlanság munkahelyen a kollégáktól fájdalomcsillapítót kérni?

Figyelt kérdés
Figyelembe véve, hogy lehet kapni a közelben, ki lehet menni szó nélkül, nem csóró az illető, lenne rá ideje, nem először fordul elő, elég drága egy ilyen, mondjuk 150-200 Ft egy tabletta, és persze nem arról van szó, hogy "majd cserébe meghívlak valamire".
2021. febr. 12. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

2-éve történt,fájt a kollégának a foga jött hogy van-e fájdalom csillapítóm a fogára mondtam nekem nincs.

Velem dolgozó,hallotta adott neki egy szemet,10-perc múlva hívni kellet a mentőt mert elkezdet fulladozni.

Másnap tudtuk meg,allergiás volt a az egyik összetevőre amit a kollégának a fogára irt fel az orvosa.

2021. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Sztem egyszer-kétszer oké, főleg ha ez oda-vissza működik, és hajlandó egyéb aprósággal kisegíteni, de ha rendszeressé válik, az nem. Akkor szóvatenném, hogy "figyi, már a hónapban 3adszor kérsz tőlem gyógyszert, ha annyira gyakori gondod van, akkor hordjál magaddal".
2021. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszolóval teljes mértékben egyetértek. Néha-néha belefér, de rendszeresen már kínos, én legalábbis annak érezném. Persze ez attól is függ, milyen a viszony, nyilván valakitől, akivel barátok is vagyunk munkán kívül, könnyebben és gyakrabban merek kérni, mint attól az embertől, akit havonta kétszer két percre látok elsuhanni és még a nevét se tudom, csak annyit, hogy nálunk dolgozik valamit.
2021. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Velem nem egy srac jatszotta ezt el valahogy hogy ismerkedéskor szex utan jönnek ezzel hogy fogfájásra kell fajdalomcsillapito.


Azota se ertem ezzel mit akarhattak. Mindenkinek a foga fáj szex után??

Ha vki tudj hogy ez mibez trükközés szivesen venném

2021. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, de érdekes az életviteled...

Amúgy nem olyan gyakori, mondjuk pár havonta fordul elő egy körlevél formájában. Nem tudom, ezen kívül szokott-e kérni. Nem azzal van a gondom, hogy kér, hanem hogy nem ajánl fel cserébe semmit.

2021. febr. 12. 18:05
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Az en èletvitelem?

Mikre asszociàltál? Azok a Te gondolataid ok

2021. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Semmi közöm hozzá, bocs, hogy megemlítettem.
2021. febr. 12. 18:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak vmi negativ feltételezés "sejlett" ki belőle
2021. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor menjünk bele. Már ha te vagy a 4-es. "ismerkedéskor szex utan" nekem egy kicsit gyors váltás, de mint írtam, semmi közöm hozzá.
2021. febr. 12. 20:58
 10/14 anonim ***** válasza:

Vagy úgy. Ezt csak ugy értettem hogy nem több éves kapcsolat ahol már tudnàm azt hogy mikor mit miért mond a masik hanem még az elején az egésznek amikor még nem talàljàtok ki egymás gondolatait félszavakbol. Nem érted mèg teljesen mik motivàlják.

Ezt probáltam csak azzal jelezni hogy még joformàn ismerkedési a fázis.

2021. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!