Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyet váltok, elköszönök...

Munkahelyet váltok, elköszönök a kollégáktól, de hogyan?

Figyelt kérdés

Kaptam egy új lehetőséget. Szeretem őket, szeretnék mindenkinek személyre szóló, megható búcsú szöveget írni nekik. Honnan tudnék ötleteket meríteni? Nagyon szeretem őket!

Szeretnék vicces részt és meghatót is.

Köszi


2019. febr. 25. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok embert láttam menni és én is sokszor váltottam. A megható levél csak neked lesz az, mindenki más hulyének fog nézni. Vicces lehet, ha nem csak az, egyébként bőven elég a szokásos egyszerű elkoszonés.
2019. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább kínos lenne.
2019. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érzésből jönne az ihlet, ha igaz lenne az amit írsz.


Ne csináld, csak illedelmesen köszönj el - az esetek 98%-ban pár nap s el is felejtenek, max kibeszélnek vagy megemlítenek.


Tapasztalat...legyen jó vagy kuka ember az mindegy nekik, csak nyamnyogni szeret a legtöbb ember a másikon, az helyett, hogy magukban tennének rendet.


Számukra az lesz a vicces rész, hogy naívan érzelgősen válsz el tőlük.

2019. febr. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abban az esetben, ha random köszönő viszonyban lévő kollegákkal is aláiratod a levelet és elkezdesz érzelegni, az tényleg gáz. Eleve, búcsúlevelet nem a lelépő fél kezdeményez.

Nálunk nagyon egyben van a csapat a munkahelyen, de amit én tennék az az, hogy a managernek korrekten előre közölném a helyzetet, munkatársaknak is egy ebéd közben elmondanám a váltást, majd egy közös kép/selfie emléknek, ami szintén viszonytól függ.

2019. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valakivel tényleg olyan jó a viszony, azzal a váltás után is megmarad a barátság. Akkoe minek? A többieknek meg felesleges. Ezt inkább engedd el...
2019. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!