Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha már most szomorú...

Mit tegyek ha már most szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

A hònap végén elmegy egy munkatàrsam a munkahelyről akivel jòban vagyok. Ha eszembe jut sírni tudnék. Sajnos olyan vagyok akit nagyon megszeretek és félek,hogy elveszìtem őt.Bár tudom 2 emberen mùlik..De szerintetek ha nem egy helyen fogunk dolgozni attòl még jòban lehetünk?


30/N


2022. jún. 6. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, az elérhetőségeiteket már megosztottátok egymással. Akkor mi a baj?
2022. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, nekem tavaly szeptemberben ment el a barátom. Viszont azóta sem volt olyan nap hogy ne beszéltünk volna, meg amikor lehet, találkozunk is. A "távkapcsolat" nagyon nehéz, mert hiába beszélsz valakivel napi szinten, az nem olyan mintha ott lennétek egy irodában, ahol láthatnád is. Kitartás, és ne engedd el, ha tényleg fontos neked
2022. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele milyen formában tartjátok tovább a kapcsolatot. Mindig úgy válj el tőle, hogy ki legyen tűzve a következő találkozó.


Eddig hova jártok együtt? Vagy csak a munkában találkoztatok? Pl. ezentúl is el tudtok menni a kedvenc sörözőtökbe.


De ha csak a munkában, akkor neki nem biztos, hogy annyira fontos fenntartani a kapcsolatot.

2022. jún. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy fogtok-e találkozni, ha már másutt dolgozik?

Vagy ne kérdezd meg, csak ha elment, akkor utána rá egy héttel hívd el valahová.

2022. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!