Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem írtatok papírt foglalko...

Ha nem írtatok papírt foglalkoznál vele?

Figyelt kérdés

Még csak nemrég kezdtem, viszont egyelőre elmondtam hogy vannak már régóta fix időpontjaim mikor nem tudok jönni amit nem tudok már áttenni mert jött ez a lehetőség. Ha a főnöknek jó nézzük meg akkor megy e.


Viszont egyre több részletet mondanak a többiek a pénzről ami miatt kezd elég lenni az egészből.

Viszont itt a nyár a többiek is mennének pihenni, meg nekem a fix idők amin nem tudok jönni amit a többieknek kell átvenni, így fair lenne azt mondani h elég volt így nem csinálom?


2022. jún. 7. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért párkapcsolati probléma?

Ha a főnökségnek jó, hogy hozzád szervezik a többiek beosztását, akkor mi a bajod?

Miért kezdtél el dolgozni szerződés nélkül? Amennyiben meg a kollégák szerint a neked beígért pénzt nem kapod meg, és emiatt kétségeid vannak, akkor ennek a kérdésnek semmi köze ahhoz, hogy mi fair!

2022. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Viszont egyre több részletet mondanak a többiek a pénzről ami miatt kezd elég lenni az egészből"


Hogy mentél oda úgy, hogy nem tudod mennyi a fizetésed? Vagy miről beszélsz?


Ez valami fekete munka vagy mi? De még ott is tudod mennyiért dolgozol, szóval nem értem.


Ha nem tetszik, elmész. Ez ilyen egyszerű. Majd keresnek mást.

2022. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De tudom mennyit kapok. A baj csak ott van hogy ugyanannyit kap az is aki fele annyit nem csinál mint én.

Illetve nincs fizetett szabi, éjjeli pótlék és beteg állomány..

2022. jún. 7. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked is büdös meló. Mondjál fel, persze, azzal az indokkal, h neked eleged van az egészből. Elég neked eljárni a fix progiajiadra.
2022. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as Olyan hely nincs, csak ha feketén dolgozol!

Te annyit keresel, amennyit kialkudtál, nyilván neked megérte ennyiért, akkor most mi a bajod!? Te áraztad alul magad, ha így van, bár benne van a pakliban, hogy hazudnak a kollégák.

2022. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem,mondtak egy órabért és én azt mondtam nézzük meg mit kell csinálni, élből nem akartam elutasítani
2022. jún. 7. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!