Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fontos szempont a társkeresésnél az anyagi szempont és a foglalkozás?

Figyelt kérdés
A személyiség ugye nem a szakmán és a foglalkozáson múlik. Fontos az, hogy kinek mennyi pénze van?
2022. máj. 24. 15:59
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
94%
Nekem fontos! Nem akarok életem végéig nyomorban élni.
2022. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen ez is fontos. Hosszú lenne kifejteni, meg szénné is pontoznátok érte. De a végzettségnek igenis van köze az ember jelleméhez.
2022. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
44%
Természetesen fontos! Egy csóró pasira nem nagyon lehet családi életet alapozni! A rózsaszin ködöt hamar felváltja a sárgacsekk! Egy normális életszinvonal, ma, itthon egy család esetében, (mi 3an vagyunk) 1M.nél kezdődik! És ebben nincs semmi luxusunk! Nagyon drága az élelmiszer, a fix kamatozasu hitel, (mert 3 gyereket normális ember nem.ír alá...ugyanis két szülő, max ket fele tud menni!) és hamarosan az energia is nagyom drága lesz! A megfelelő egzisztencia, csak rajtengedély! Önmagában nulla! Valóban nem a pénzen múlik a személyiség, de ha nem keresel normálisan, hogy akarsz egyáltalán randizni? Hogyan fogod fizetni a programokat? Benzin stb.
2022. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyra fordul a dolog , összeköltözésre kerülne a sor akkor igen.


De még egy ismerősöm és én sem, kezdtem úgy az ismerkedést és a randit sem, hogy na akkor te mennyit keresel?


Semmi köze hozzá senkinek.


sokszor még férj-feleség sem tudja pontosan mennyit keres a másik.


Én pl. napi 7 órát dolgozok egy irodában viszonylag kényelmes a munkám nem szakadok meg, és kapok közel 270 nettót, egy jóbarátom festőként dolgozik elég jó híre van havi 4-5-600 e Ft-ot keres.


Még azt sem tudom mondani, hogy az ember munkájából lehetne kiindulni, hogy mennyit keres.

2022. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
74%
2! Ez nagyon nem igaz!
2022. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
64%

Valakinek fontos a pénz, valakinek nem.

Személy szerint én nem igazán jönnék össze olyan nővel akinek fontos a pénz, mert számomra se az, hiába van nem is kevés.

Szeressük egymást azért akik vagyunk, nem azért amink van :)

2022. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt létfontosságú a pénz. Mindig azt hirdettem hogy csak a szerelem fontos, más nem számít. Amíg nem lett egy lusta pasim akit kb én tartottam el 2 évig. Utána azért alaposan elgondolkoztam ezen a témán…és nem maga a pénz a fontos, hanem az ember hozzállása a dolgokhoz, a biztonság, hogy ne kelljen azon stresszelni mit miből fizetünk ki. Ezek azért megölik az ember lelkét.
2022. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos a pénz, persze. Amíg van. Amikor már nem tudnánk bevásárolni a családi ebédhez vagy a villanyszámlát kifizetni, mindjárt fontossá válna.
2022. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ ki mire vágyik...


Ami a legfontosabb:

- gond nélkül kifizetni a rezsit

- gond nélkül bevásárolni a boltban

- ha kell tudjunk venni egy ú j hűtőt vagy tv-t ha elromlik

- ha kell tudjunk venni ruhát és cipőt.

----> ezek a legfontosabbak , hogy erre mindig legyen pénz.


- ezen felül jól jön ha legalább évente 1x el tudunk menni külföldre nyaralni (nem egy Maldív szigetekre gondolok)

- és el tudunk menni szórakozni , kikapcsolódni

- és azért nem árt ha egy autót is fent tudunk tartani (itt sem egy 20 milliós autóról beszélek)

2022. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
9-es: egy átlag "kispolgári" élet. Én is kb ennyit várok és ennyit tudunk is teljesíteni. Ez se kevés pénz.
2022. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!