Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az mitől HOSSZÚ munkanap, ha...

Az mitől HOSSZÚ munkanap, ha valaki este 6-ig marad, de eleve kettőre jön? 4 óra és azt állítja HOSSZÚZIK azon a napon.... a 8 órás munkanap fele neki hosszúzás....

Figyelt kérdés

Azt mondja a papucsállatkája hogy jajjj ma hosszú napom lesz hosszúzok mert este 6ig maradok. Ja. és kettőre jön. akkor az 4 kemény óra...


más meg 7-15.30ig benn van, de az nem hosszúzik. de ő a 4 órájával hosszúzik...


ugyanúgy főállású heti 40 órás szerződése van amiből jó ha 20-at letölt.


2022. jún. 9. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
azert mert a nap ertekes reszenek a felet a munkahelyen tolti. 2ig tud valamit csinalgatni otthon, de 6 utan max vacsi alvas. en ezert szeretem jobban a kora regeli kezdest, 5re bemegyek, 1kor kijovok es az egesz delutan es este az enyem
2022. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Tipikusan a munka hőse. Vakítja a főniket, mintha állandóan bent lenne.
2022. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Te is tudod, hogy semmitol nem hosszu es ertem, hogy azt varod, hogy veled egyutt szidjuk ezt a szemelyt, de en inkabb azt javasolnam, hogy szard le, nem er ennyit.


Mondjuk az a resze nem tiszta, hogy hogyan dolgozhat 20 orat, ha nem ez all a szerzodesben. Biztos jol tudod? Home office nincs?

2022. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Mondjuk az a resze nem tiszta, hogy hogyan dolgozhat 20 orat, ha nem ez all a szerzodesben. "


hogy hogy dolgozhat 20 órát ha 40 van a papírján ? Hát így ahogy leírtam. hosszúzik... papíron benn van, valóságban nincs. meg ilyenek.

A főnökök valamiért neki sose szólnak ha be se jön és másnap beírja gyöngy betűkkel hogy benn volt 7-15h-ig.


és egy percet se volt benn. más ezt egyszer megcsinálná repülne azonnal.

Ő évek óta ezt csinálja.

2022. jún. 9. 14:55
 5/16 A kérdező kommentje:

"azert mert a nap ertekes reszenek a felet a munkahelyen tolti."


JA ÉRTEM !! Világos. szóval ha én bejövök kettőre és elmegyek 18kor és beírom hogy 8 órát voltam benn, akkor azt nekem is szabad ugye? Hát mert a nap értékes felét a munkaheylen tölti??

Vagy csak neki értékes, nekem már nem ??

2022. jún. 9. 14:57
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálom: alapítványi iskola?
2022. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
főváros GAMESZ.
2022. jún. 9. 14:58
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
kerdezo jol vagy? nem akarsz elbeszelgetni kicsit az iskolapszichologussal?
2022. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Még mindig nem mondtál fel, Balu?
2022. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Balázska, elfelejtetted bevenni a Xanaxot.
2022. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!