Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nőkhöz szól a kérdés: első...

Nőkhöz szól a kérdés: első munkanapomon meg fog jönni, mit tegyek? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Egy húsipari céghez megyek dolgozni, első munkahelyem, első napom lesz, csomagoló részen leszek. Amilyen "mázlim" van, pont meglesz a menstruációm. A mosdót nem tudom, merre van, illetve azt sem tudom, bevihetem-e a betétet/tampont a zsebemben (azt hiszem hivatalosan nem lehet nálam semmi, nem tudom, lesz-e lehetőségem kimenni az öltözőbe, hogy magamhoz vegyem a betétet/tampont). Ti ezt hogy oldjátok meg?

Nyilván nem szeretném közölni a műszakvezetővel, hogy elnézést, megjött.



2022. máj. 3. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
Dolgozz.
2022. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Beteszed a betétet munka előtt.
2022. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Kérj tájékoztatast a szokásokról: munkarend., szünet, stb. Azt tartasz a zsebedben, amit akarsz.
2022. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Az teljesen kizárt, hogy tampont/betétet ne lehetne bevinni!
2022. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Szóba lehet ám állni kolléganőkkel és ezeket megkérdezni.
2022. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Betét+tampon kombó elég biztonságos órákon át, és szünetnek meg muszáj lennie néhányszor, szóval a csere sem szabad, hogy gond legyen.
2022. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Megkérdezed, mikor van szünet, hol a mosdó. Szünetben cserélsz.

Nagy éjszakai betétet tegyél be, az tovább bírja.

2022. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom wc-re csak kimehetsz. Meg vannak szünetek is normális munkahelyen, nem csak kajaszünet. Nálunk pl bármikor kimenetek, amikor rámjön.
2022. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
#8 XD
2022. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Én ha tudom, hogy úgy megyek, hogy nem biztos, hogy folyamatosan tudom cserélgetni a betétemet, akkor veszek olyan éjszakai betétet, aminél sok "csepp" szimbólum van a csomagolásán és abból berakok két betétet a bugyimba. Általában ez estig is kibírja. Azért odafigyelek, hogy a gatyéból ne lógjon ki, szóval a végét kicsit visszahajtom.
2022. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!