Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kilátástalan a helyzetem a...

Kilátástalan a helyzetem a munkahelyen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Majdnem egy hónapja váltottam munkahelyet egy kis cégtől átjöttem egy nagyobba de már nagyon bánom! Ott vezető voltam a kollégák jók voltak... az volt a bajom hogy kevés volt a szabadidőm mindig helyettesíteni kellett ha kiesett valaki és egy időben mindig kiesett valaki és mindig menni kellett és besokalltam... Elkezdtem állást keresni és gyorsan meg is kerestek ettől a cégtől letöltöttem az egy hónap felmondási időt de itt hamar rá kellett jönnöm hogy még rosszabb mint az előző... Alig van szünet, nagyon sokat kell dolgozni, egész nap állni, pakolni gyorsan mindent gyorsan ráadásul reggeltől estig ott kell lenni és azt érzem kezdek lerokkanni a lábam elég visszeres és nap végére nagyon fáj már hogy menni alig tudok és másnapra se javul meg teljesen... hiányt is csináltam már és ez is nagyon elkeserít... nem szeretnék itt maradni de máshonnan meg nem hívnak vissza ahova elküldtem most nemrég a jelentkezésem nem tudom mit tehetnék teljesen kétségbe vagyok esve...

2022. jún. 12. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Új hely. Nincs más választás.
2022. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez számomra us egyértelmű de nem hívnak vissza sehonnan én meg már szinte sírva járok be annyira nehezek a napok legszivesebben már holnap felmondanék de akkor meg nem lesz pénz ezért nem tudom mi lenne a legjobb
2022. jún. 12. 19:58
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Menj vissza a régi helyedre!
2022. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet amatőr kérdés, de szabályosan járnak el egyáltalán? Mármint tényleg ennyit kell dolgoznod, ezt írtad alá...?


Mert ha nem, a helyedben szemrebbenés nélkül kiesne a kezemből a munkaeszköz, amint vége a munkaidőmnek, aztán ki is nyalhatják a seggem azzal, hogy meddig kéne ott maradnom szerintük. Nyilván ilyenkor fennáll a veszélye annak, hogy kivágnak, de mindig érdemes meghúzni azokat a határokat.

2022. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Türelem. Majd visszahívnak valahonnan.
2022. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nem mindig jön be a váltás. A régi helyen haraggal jöttél el? Esetleg kérdezz utána hogy pótoltak-e már, vagy volna-e mód hogy visszamenj. Vagy keress mást.

A gyári munka sajnos ilyen megterhelő és az ember sem lesz fiatalabb... erre gondolni kell mikor jelentkezel valahova!

2022. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Vissza mennék a régi helyemre de már felvettek valakit a helyemre és a pozíciómba átraktak mást és nyilván nem fognak miattam vissza csinálni mindent... igen szabályos sajnos de nem egészen így lettek elmondva a dolgok ugyhogy valamilyen szinten átverve érzem magam de ezellen nem tudok tenni sajnos csak azt hogy eljövök csak azt nem tudom hogy mi legyen várjak e vele vagy ne ha igen mennyit mert nagyon rossz
2022. jún. 12. 20:43
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kínos visszamenni,főleg, ha vezető voltál. Új hely kell.
2022. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha ilyen kapós vagy, akkor úgyis találsz újra másik helyet gyorsan. Nyilván van tartalékod, kibírod azt az egy hónapot
2022. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha vezető voltál akkor csak van másik hely ahova kellesz,ilyen tapasztalattal rendelkező ember nincs minden utcasarkon.
2022. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!