Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kilátástalan a helyzetem a...

Kilátástalan a helyzetem a munkahelyen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Majdnem egy hónapja váltottam munkahelyet egy kis cégtől átjöttem egy nagyobba de már nagyon bánom! Ott vezető voltam a kollégák jók voltak... az volt a bajom hogy kevés volt a szabadidőm mindig helyettesíteni kellett ha kiesett valaki és egy időben mindig kiesett valaki és mindig menni kellett és besokalltam... Elkezdtem állást keresni és gyorsan meg is kerestek ettől a cégtől letöltöttem az egy hónap felmondási időt de itt hamar rá kellett jönnöm hogy még rosszabb mint az előző... Alig van szünet, nagyon sokat kell dolgozni, egész nap állni, pakolni gyorsan mindent gyorsan ráadásul reggeltől estig ott kell lenni és azt érzem kezdek lerokkanni a lábam elég visszeres és nap végére nagyon fáj már hogy menni alig tudok és másnapra se javul meg teljesen... hiányt is csináltam már és ez is nagyon elkeserít... nem szeretnék itt maradni de máshonnan meg nem hívnak vissza ahova elküldtem most nemrég a jelentkezésem nem tudom mit tehetnék teljesen kétségbe vagyok esve...

2022. jún. 12. 19:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is lépnék, ha egy ideig munkanélküli lennék, max elvállalnék akármilyen másik szar állást, ennél kb. csak jobb lehet, közben meg remélni, hogy egy normális helyre hívnak. Vagy betegállományt betegállományra halmozni.
2022. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagy ott? Legutóbb mennyi idő alatt találtál állást?


Ha úgy gondolod, hogy a felmondási időd elég ahhoz, hogy megtaláld a következő munkahelyed, akkor jobb beadnod a felmondást holnap.


Ha nem, én nem vagyok híve a simliskedésnek, de elmennék táppénzre, hogy addig se kelljen a belem húzni. Ha jófej a háziorvosod, elég csak szellemi kimerültségre hivatkoznod. Teljesen fair indok a kiégés.

2022. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Oszt mi most mit csináljunk veled?

Aki rossz döntéseket hoz, az rossz helyzetbe kerül.

2022. jún. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hu, 13-as, neked is jár a Nobel díj!


Kérdező: nyugi! Minden Váltàs kockázattal jár. Hagytam már én is ott új helyet 2 hónap után is.. ez mindig benne van, a próbaidő a tiéd is.


Úgy kell felfogni, hogy tudatosítod, hogy ez csak ideiglenes, és keresel közben mást. Nekem is volt egy pár hónapos idoszakom, amikor semmi nem volt… aztán tavasszal 3 cég közül válogathattam, 3 ajánlat közül..


A lényeg, mentálisan ilyenkor segít hogy tudatosítod, hogy csak addig maradsz, amíg az első jobbat nem találod meg. Valószínűleg ez csak pár hónap.


Nem kell lerohadni egy rossz helyen sem. És egyik hely sem fogja neked reklámozni az interjún, hogy mik is a belső problémák. Ez mindig ott derül ki, tudnék mesélni.. :)

2022. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!