Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Én vagyok az antiszociális?

Én vagyok az antiszociális?

Figyelt kérdés
Olyan munkakörben dolgozom, hogy állandóan oda kell figyelnem,különben baj lehet,amiből meg nekem lehet bajom.van egy kollégám aki pár méterre dolgozik tőlem más munkakörben, állandóan beszélgetni akar, állandóan beszéltet engem.A közelben néha szinte senki nincs, állandóan engem b...sztat.ha látja rajtam hogy feszült vagyok, mégjobban beszéltetne, mindenről be kell számolnom.ha valamit arrébb teszek 15 centivel, arra is rákérdez, mindent meg kell magyaráznom.ha néha ingerülten válaszolok,még ő sértődik meg,felfujja magát, és kijelenti, hogy akkor nem is beszélget velem le vagyok sz...va!(bárcsak ne beszélgetne,de 10 perc után megbocsát, és kezdődik minden előről)-hogyan kezeljem a dolgot hogy ne kelljen vele folyamatosan beszélgetnem, de ne sértődjön meg?-elég bunkó ember szerintem értelmesen nemlehet elmagyarázni neki hogy hagyjon békén.a munkámat nem fogom feladni, mert Q..va jól keresek, szeretem csinálni,ő sem fog kilépni, az egy másik sztory hogy miért."szétültetni" sem lehet minket,mert a berendezések helyhez kötnek.

2018. szept. 16. 08:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden egyterű irodában probléma, én vagy 25 éve szenvedek ettől. Nemcsak attól, hogy engem fárasztanak a magánügyeikkel, amikor dolgozom, hanem attól is, hogy zajlik a viháncolás az irodában, ha éppen nem velem dumálnak, akkor egymással. Ezt meg kell tanulni kezelni, elsősorban úgy, hogy kizárod a külvilágot, másodsorban nagyon udvariasan megmondod a kollégának, hogy nem tudsz most rá figyelni. Megoldás lehet a fülhallgatóval való zenehallgatás, ha megteheted, bár azt is csak átmenetileg lehet elviselni, minden percben nyilván nem jó.
2018. szept. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Lekoptatod azzal a szöveggel, hogy most arra a dologra kell figyelned, amit csinálsz, ha pedig elrontod, az az ő hibája lesz, és rajta fogják leverni. Ezt finoman is mondható, aztán durván is a pofájába mondható. Ha továbbra is pofázik, egyszerűen nem válaszolsz neki, talán akkor bekussol.

Egyébként meg ha van olyan felettes, akivel jóban vagy, említsd ezt meg. De gondolom ez a gyökér vmi érinthetetlen Vkinek a vkije...

Gyűlölöm az ilyen embereket, általában energiavámpírok.

2018. szept. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát igen.. sajnos nem iroda,a zenehallgatás sem mindíg megoldható,mert figyelnem kell a berendezés hangját.de ha mégis beteszem a fülhallgatót az még rosszabb mert akkor is megszólít,akkor meg állandóan rángathatom ki a fülhallgatót,mert akkor meg nem hallom a hülyét.sehogy nem jó..értelmesen nem lehet elmondani neki hogy délután háromig hagyjon békén,,megsértődik és megbüntet.
2018. szept. 16. 08:24
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak őszintén és határozottan! - Dolgoznom kell, és koncentrálnom! - Ha nem hagy békén továbbra sem, - figyelj én itt dolgozom, mit akarsz már megint? Hát ez hihetetlen, ennyit pofázni, neked nincs munkád? szólni fogok a főnökségek! -


Szoktasd le magadról, mert nem fogod tudni magadról levakarni. Egyszer és mindenkorra állítsd le, és nem kell kur.vára finomkodni, és kompromisszumot kötni vele!

2018. szept. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
# 4/4-akkor megsértődik és megbüntet.
2018. szept. 16. 08:36
 6/16 anonim ***** válasza:

Mi az hogy megbüntet, ki ő a felettesed? Akkor is leállíthatod, nem kell senkinek sem megengedni, hogy a véredet szívja. Ezért is csinálja ezt, mert érzi, hogy önértékelési problémád van, ha már határozottan megmondtad volna neki, mintegy helyre téve a dolgokat, akkor úgy állna hozzád.

Egy idő után, a leghül.yébb is veszi a lapot, ha határozottan leállítják.

2018. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
""Mi az hogy megbüntet,""-odapakol a munkaterületemre a lábam elé olyanokat amiknek egyenlőre semmi keresnivalójuk nincs,használt papirzsepit tesz a fiókomba,almacsutkát tesz az asztalomra,valamit elvesz, és teljesen máshova teszi vissza,beszól ha kifújom az orrom,a cipőmet berugdossa az öltöző szekrény alá,stb.. stb..
2018. szept. 16. 08:51
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem olyan kollegám van, aki imád beszélni, de csak a saját dolgairől. Ha megszolal valaki, akkor mondja tovább, hangosabban a saját hülyeségét. Más meg se szólalhat, mert túlharsogja.

Ha telefonozunk, láthatóan nem rá figyelünk, vagy elkezdünk mással beszélni, kimegyünk a helységből, stb...nem veszi észre magát, ugyanúgy nyomatja.


Nem változnak az ilyenek

2018. szept. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem te vagy antiszoc, hanem ő az energiavámpír.
2018. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Kmm. Mint a dedóban. Az a baj, hogy félsz tőle, mint írtam, nem mered önmagadat érvényesíteni. Amikor ezeket csinálta, miket mondtál neki? Vagy csendben maradtál, és nem szóltál? Nem mersz konfrontálódni? Pedig figyelj, ezt a harcot, ha akarod, ha nem, meg kell vele vívni, az elkerülés, és finomkodás nem fogja megoldani a dolgot.

Amúgy ez neked egy jelzés a személyiség fejlődésed útján. Egészen addig fognak ilyen dolgok érni, amíg nem állsz teljesen a lábadra.

2018. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!