Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy figyelemzavaros antiszociá...

Egy figyelemzavaros antiszociális ember mivel foglalkoztat?

Figyelt kérdés

Életem későbbi szakaszában jöttem rá (25)h antiszociális vagyok a közvetlen emberi kontaktusokhoz. Stresszel és fáraszt egy idő után nem bírok bemenni dolgozni mert pihenem kell s nem járok be és általában kirúgnak.

Utójára papenburba hajógyárba szereltem villanyt de nekem sok h a legtöbb helyen sok órát kell dolgozni és szombaton is ez rabszolgamunka amit nem is bírok.

Érzem h kiégek.Már itthon vagyok 1 hónapja s nem tudom mi tévő legyek ezt nem akkrom csinálni de más munka sincs ami érdekelne.Valami egyéni szellemi tevékenység lenne jó.

Az elméleti dolgok érdekelnek. Meg ami nem érdekel arra nem tudok figyelni ez akaratlan.Egyéni kreatív tevékenységek lennének ideálisak de még várom hátha kapok likhetet...



2019. jún. 29. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Én hiperaktív és figyelem zavaros vagyok, 26 éves és programozó. Hobbim a játékfejlesztés amivel olyan szinten vagyok, hogy megtalálnak munkákkal is.


A legtöbb szellemi munka csapat munka, valamilyen szinten kell másokkal dolgoznod, de neked az lenne jó ha otthonról dolgoznál.


Miben vagy jó? Mihez értesz?

2019. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az egyedűl gondolkodásból PhD m van.
2019. okt. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!