Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkán természetes hogy...

Diákmunkán természetes hogy kedvesebbek az új diákkal aki még csak most jött, mint azzal aki hónapok óta ott van? Elnézőbbek vele pl.

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit elbasz valamelyik mindkettőn leverik, főleg ha valamilyen felelősség vállalást irattak alá vele.
2022. jún. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én a felnőtt életben is így tapasztaltam. Újoncokkal türelmesebb vagyok, de x idő után elvárom, hogy hozzák a szintet.
2022. jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shaddark ***** válasza:
100%

Feltéve hogy aki hónapok óta ott van, azzal nem nagyon vannak megelégedve.

Ha megvannak, szeretik a munkáját akkor nem hiszem hogy kedvesebbek lesznek az újjal. Legfeljebb megelőlegezik neki a bizalmat, hátha ő is beválik.

2022. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, mégiscsak új, be kell szoknia a munkába, lehet, előtte még nem is dolgozott egy helyen sem, vagy egyáltalán, de ha már x hónapja tt van akkor illett volna megtanulnia a folyamatokat. Nyilván az az eset kicsit kínos, ha vki egy hete van ott, és b.tatják, az új húsnak meg nyalják a popsiját.
2022. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hát velem nem elnézőbbek és kedvesebbek sem sajnos, eddig 6-7 alkalommal voltam 1 helyen diákmunkásként mindegyik alkalommal teljesen más részlegen (nagyon nagy boltról beszélek) és így sajnos nem is tudom hogy melyik márka melyik részlegen lehet (1 márka akár lehet 4-5 részlegen is) és a legtöbbször sajnos azt tapasztaltam, hogy hülyének néznek az miatt, hogy nem tudom egy adott dologról hogy mégis hol van, és ha kérdeztem is akkor eléggé furcsán néztek rám..

Akiknek meséltem ezeket azt mondták nagyobb részben hogy biztos beképzelem, de 1x hallottam is hogy volt valami problémájuk azzal hogy nem tudom mi hol van(itt a legelső napom volt ott)

Szóval akivel nagyon kedvesek és elnézőek az elején és úgy amúgy is örüljetek neki:) én is csak azért megyek oda mivel az a legjobb hely az embereken kívül..

2022. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Shaddark ***** válasza:

Nálunk ilyen egy személyes kis boltot üzemeltet a cégcsoport, ott amelyik diákmunkás jól végzi a dolgát azt megbecsülik, szeretik és vissza is várják.

Helyettesíteni és adott heti egy-két napra szoktak jönni.

Nagy boltokban persze más a helyzet.

Alapból ha valaki önbecsülése picike, akkor nagyon jó lehetőség neki hogy különbnek érezheti magát az első napos diák munkásnál, mert ő bezzeg tapasztalt és tudja mi hol merre...

De ez róla szól és az önbecsülése hiányáról, ne vedd magadra.

2022. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!