Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahely nem nagyon...

Új munkahely nem nagyon tanít, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem rég kezdtem egy új munkahelyen dolgozni. A mérnökségen vagyok, mint mérnökségi technikus. Egyedül én vagyok technikus, mindenki mérnök. Elsőnek az tűnt fel mindenki távolságtartó, nem nagyon beszélnek velem, eddig a betanítás se nagyon sikerül nekik(reklamációk kezelése lesz a feladatom többnyire, persze az én szintemen), kaptam egy gépet és itt ülök előtte egész nap. Párszor bejártuk a gyárat, találkoztam mindenkivel, de velem valahogy a foglalkozás az elmarad. Kicsit unalmas ülni egész nap és nem nagyon csinálni semmit. Nem akarok felmondani még, várják még egy picit?

2022. jún. 22. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Ez nem tanfolyam, egyszer elmondják, a többire neked kell rájönnöd, legalábbis én ezt tapasztaltam mindenütt.
2022. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Ülni és nem csinálni semmit?! Álommeló! Fizu jó?
2022. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

""Ez nem tanfolyam, egyszer elmondják, a többire neked kell rájönnöd"


és ha egyszer se mondják el? Akkor mi van? én nemrég álltam fel egy helyről mert elvártak mindent és sok munkafolyamatot 1x SEM mondtak el.


az volt a legviccesebb mikor X kollega szabira ment és mondták nekem kell használnom az iktató rendszert én meg rákérdeztem: milyen iktató rendszert? Ja azt amihez még belépési jelszót se kaptam ?

És akkor borult a bili hogy nemhogy betanítás nem volt de még egy belépési jelszó sem.

2022. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1, #3 Tudom nem egy tanfolyam, de CMS-t, SAP-t használunk amihez nincsen még jogosultságom se, van egy e-mail fiókom es ennyi, nem nagyon halad előre a történet, ha egy mérnököt nézhetnek ilyen munka közben már az is jó lenne.

#2 Ha nem volt még ilyen munkád, nem tudod mennyire unalmas

2022. jún. 22. 10:37
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Nekem sem adtak át semmi helyi infót egy multinál (a szakmával nem volt gondom, számviteli osztály volt). Két hét után felálltam, eljöttem. (Addig is csak vergődés volt).
2022. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos ez van máshol is, nem érdekli őket. Aztán persze letolnak, hogy miért nem tudtad, amit nem mondtak el. Sztem foglald el magad. A főnök dolga lenne intézni a betanítást.
2022. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Keress másikat.
2022. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez tényleg ilyen? Ez az első munkahelyem egy igazi multinál, dolgoztam több kisebb cégnél, de ez lenne a nagy “multikulti”?
2022. jún. 22. 11:46
 9/12 anonim ***** válasza:
7%

Minek van végzettséged, ha nem tudsz produktumot nyújtani önmagadtól???


Minek van szád, ha nem tudod ezt jelezni???


Bezzeg itt tudsz sírni...állj fel és lépj le, alkalmatlan vagy;)

2022. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Kérdezz rá diszkréten a főnöknél, kinek kellene akkor most betanítani téged - ha a Józsinak, akkor kérdezz rá ugye a Józsinak - főnök megmondja akkor kinek lenne a dolga, ha az nem csinálja, akkor mondd meg hogy sajnos túl keveset mutatnak, neked többre lenne szükséged, és akkor majd a főnök eldönti mi legyen, lehet másik kollégát is megbíz a betanításoddal.

A legrosszabb amit csinálhatsz hogy nem jelzed a problémát.

2022. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!