Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki segítene nekem abban,...

Valaki segítene nekem abban, hogy leellenőrzi a motivációs levelem, mennyire állna helyt élesben?

Figyelt kérdés
Most keresek munkát, a Lidl-be kellene benyújtanom a jelentkezésem, de sosem voltam biztos magamban ilyen dolgokkal kapcsolatban. Privátban lenne olyan, aki tapasztalt ebben és átnézné amit írtam, véleményezné meg stb?

2022. jún. 22. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Milyen pozícióról van szó? Remélem nem kasszás vagy eladói/árufeltöltői munkához csatoltad.
2022. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Arra jelentkezem, de még nem csatoltam nekik semmit, vázlataokról van csak szó
2022. jún. 22. 16:15
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem elküldheted, este fogom tudni megnézni.
2022. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elküldtem 😊
2022. jún. 22. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Kértek külön motivációs levelet? Nagyon erősen kétlem, hogy ilyen területre igen. Ha igen, akkor pedig elég nagy gondok vannak azon a helyen akkor.


Csak azért mondom, mert teljesen felesleges ilyenekkel időt pazarolni nem oda illő területre, mellesleg visszásan hat, ha úgy küldesz, hogy nem kértek.

2022. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen megnézném
2022. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

5

Tényleg röhej, hogy motivációs ökörség kell polc feltöltéshez...

"...már gyerekként láttam, micsoda varázslat egy polcot feltölteni áruval, így felcsillant szemem és eldöntöttem, én árufeltöltő akarok lenni!" :DDD

2022. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 elküldtem és fixen kell, a lidl jobs oldalon láttam, ahol megvan hirdetve az állás :)
2022. jún. 22. 21:21
 9/11 A kérdező kommentje:
#7, a pozitívumokhoz tudom még sorolni, hogy imádtam, amikor diákként is akkora raklapokat húztam, hogy tolnia kellett még két munkatársnak hátulról és hogy némelyik majdnem agyonnyomott és rám is borult. :D
2022. jún. 22. 21:25
 10/11 A kérdező kommentje:
Mármint nem borultak rám, csak volt ami elég ingatag volt és ha az rám borul ott végem van, kb két méteres raklapok is voltak a 170 centimhez xd
2022. jún. 22. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!