Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lusta vagyok elmenni dolgozni,...

Lusta vagyok elmenni dolgozni, ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy lusta, munkakerülő vagyok viszont mégis szeretnék pénzt keresni

Semmikép nem akarok fizikai munkát végezni, mert lusta vagyok xD

Szakmunkásim van, pincér szakon.. azt is utálom..

Ötletek mit dolgozhatnék?



2022. jún. 22. 19:52
1 2 3 4
 31/38 Miss Endzsi ***** válasza:
28-as kifejtenéd bővebben, mert ismeretek nélkül nincs lehetőségem.
2022. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
96%
#31 szerencséje volt, és most céltáblát rajzol a golyónyom köré, és azt állítja, hogy az ő módszere a szent grál. Vannak ilyenek. Arról ismered meg őket, hogy nyilván nem az eszükkel építettek valami gigantikusat, hanem csak élnek bele a nagyvilágba, és hangosan győzködik saját magukat neked, hogy de okosak már.
2022. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
86%
Akik azt tanácsolják,hogy szüljön,azoknak nyilván gőzük sincs az egészről. A gyerek nem csak kicsúszik azt' felnő magától,mit gondoltok,egy lusta ember hogy fogja nevelni? Egy lusta ember hogy fog vele éjszakázni? Ne csináljunk úgy,mintha a gyereknevelés a semmittevés teteje lenne....
2022. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
33 Bizonyos emberek mégis inkább a gyerekgyártást vállalják mindezek ellenére is. Nekik valószínűleg mégse annyira megterhelő, vagy sokkal szívósabbak és jobban bírják a gyerekneveléssel járó munkákat, mint a többi eltunyult fehérbőrű.
2022. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Ferfi vagyok gyerekek xD
2022. jún. 24. 22:19
 36/38 anonim ***** válasza:
65%

34


De akkor ők nem lusták. Hidd el,a kettő teljesen kizárja egymást. Ha valaki munka helyett gyereket/gyerekeket szül,viszont őt/őket maximálisan ellátja és mellette viszi a háztartást is,az nem lehet lusta. Ha ténylegesen lusta ember vállal gyereket,abból meg semmi jó nem fog kisülni.

2022. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
23%
Ferfi puncival
2022. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy egy pszichiáter kiderítené, mi az indítékszegénység oka, aztán könnyen előfordulhat, hogy valami ártalmatlan bogyót szedve kinyílna a világ.
2022. jún. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!