Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » C-PTSD-vel hova tudok elmenni...

C-PTSD-vel hova tudok elmenni dolgozni, ahol nem terrorizálnak?

Figyelt kérdés

Már nem bírom idegileg, hogy rámorditanak és a sokadik helyen vagyok.

Mind gyári munka.



2022. febr. 3. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Sehol. Minden munkahelyen vannak elvárások. Kezeltesd magad!
2022. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Férfi vagy vagy nő?

Vannak munkahelyek,ahol nyugodtabbak az emberek.

Pl egy kisboltban nincs akkora pörgés,simán tudsz teljesíteni,és a bótós mari nénjének ha jóképű fiatalember vagy,akkor tuti bejössz.

Vagy ha csaj vagy,és csajok vannak ott,és te is ugyanazt a sminket használod,mint ők,el tudsz velük beszélgetni,baj nem lehet.

2022. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Ordíts vissza.
2022. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Dolgoztam gyárban, és senki nem ordított velem. Mondanék is fel... Apum a Densoban dolgozik már több mint 15 éve, és soha nem mondta, hogy ilyen történt volna. A boltos munkám viszont kifejezetten stresszes volt, némely vásárlók úgy szólnak az eladókhoz, ahogy jobb helyeken még a kutyához sem. Elég "lesz*rom ki mit gondol" stílusom van, de néha még nekem is gombóc volt a torkomban attól a stílustól. Szóval azt semmiképp nem ajánlanám.
2022. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden munkahelyen vannak szemetek,őket sajnos nem lehet elkerülni.
2022. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!