Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gonoszak velem a nők...

Nagyon gonoszak velem a nők munkahelyen,amit nem értek miért,mert egy tök normális srác vagyok. Miért viselkedik egy nő,így egy férfival?

Figyelt kérdés

2022. jún. 22. 20:20
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
92%
19-es válaszolónak, miért ha valaki nem néz ki jól,akkor ez azt jelenti hogy bánthatom vagy esetleg gunyolodhatok rajta
2022. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
20%
Ha férfiak közt lennél azok meg szét szednének. El tudom képzelni milyen lehetsz kérdező... Az a baj az ilyen bárhová megy sajnos szét szedik. Túl gyenge vagy tömören megfogalmazva.
2022. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
30%
21 Nem írtam semmit ilyet
2022. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Pont,hogy vissza szólok nem vagyok bamba,jól dolgozok,de ennek ellenére szerintük én nagyon lassú vagyok. Beszóloggatnak folyamatosan
2022. jún. 22. 23:11
 25/38 anonim ***** válasza:
91%

Figyi kérdező, én megértelek.

Én nő vagyok, de velem egy idősebb női kollegina ilyen.

Őt már elég sok helyről kiutáltak a viselkedése miatt.

Ebben a csapatban viszont sokat nyal, de azért a normálisak se szeretik.

A lényeg, szeret fúrni, elég undorítóan belemászni a másik magánéletébe, megjegyzéseket tesz rá, mind munka, mind más miatt.

Én lassan másfél éve vagyok itt, rám is rám van szállva.

Eddig nyuszi voltam, úgy durván nem szóltam neki, de a minap konkrétan meg mondtam neki, hogy fogja be a száját, mert ku.vara elegem van belőle, foglalkozzon magávaL.

Azóta hála istennek nem nagyon szól hozzám, remélem így is marad.

Oszd ki te is a fenébe.

2022. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Tudta ő is, hogy Jószívű vagyok, segítőkész és kedves mindenkivel, de már a tudatom tele volt vele.
2022. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
91%

25

Na ezt megnéztem volna.

És hogy reagált a kolléganőd amikor kiosztottad?

2022. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

25 vagyok.

Azt mondta, mi az, hogy ő fogja be?

Meglepődött. Úgy gondolom, nem vagyok (voltam) köteles eltűrni, hogy mindig beszólogat, stb.

De hárman is mondták, hogy megérdemelte.

2022. jún. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek igaza van. Gyárban dolgozva velem is azok voltak egyesek. Van, hogy látszólag beszélgetni próbálnak, de igazából fogást próbálnak találni rajtad, amin utána csámcsogni lehet. És ami még nagyon megy: Direkt úgy tesznek fel egy kérdést, hogy arra csak úgy tudj választ adni, hogy abba bele lehessen kötni.
2022. jún. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
89%
Ja de ez mind azért van mert gyenge jellem vagytok. És ezt azonnal ki szagolják. Az ember is úgy van programozva mint az állatok bántja a gyengébbet. Ezen nagyon kevés ember képes csak felül kerekedni hogy ne tegye. Intelligencia kell hozzá empátia, jóindulat. A legtöbb ember még mindig ezen a szinten van. meg lát vér szemet kap, főleg ha beilleszkedni sem tud. Ezért mondom kérdezőt szét szednék férfiak közt is de sokkal jobban durvábban.
2022. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!