Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gonoszak velem a nők...

Nagyon gonoszak velem a nők munkahelyen,amit nem értek miért,mert egy tök normális srác vagyok. Miért viselkedik egy nő,így egy férfival?

Figyelt kérdés

2022. jún. 22. 20:20
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
30: Ez akkor sem normális. Azért mert zárkózott vagyok, még nincsenek erre feljogosulva. Odahaza ez történt velem is minden munkahelyen. De érdekes, amióta 14 éve Hollandiában élek, itt egyik helyen sem tapasztaltam ezt, mindenhol elfogadták, hogy én nem vagyok annyira beszélgetős, viccelődős. Tehát ez inkább magyar jellemző lehet.
2022. jún. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Konkrétan le tojnám,és addig idegesíteném őket a lassúságommal hogy ők hagynák ott a munkát.


Mi az hogy ők mondják meg hogyan dolgozz, ök fizetnek? Nem! Akkor meg? Direkt az ellenkezőjét kell csinálni,amit mondanak,had egy őket a lassú méreg)


Egyébként nem értem miért hagyja magát a kérdező, most nem azt mondom hogy veszekedjen velük,de azért megmondhatná a frankot.

2022. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Légy erélyesebb határozottabb. Szólj a főnöknek h szeretnél összehívni egy beszélgetést úgy h legyen ott mindegyik nő és légy határozott kérdezd meg tőlük h ki a bajuk mindent jól csinálsz amit alátámaszt más stb.. Egy ilyen után befognák a szájukat és nem piszkálnának többet. Sok nő a munkahelyen éli ki ezeket mert otthon nem tud dirigálni és minden szarba belekötnek..
2022. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
#32 Ha direkt végzel szar munkát akkor az visszafelé fog elülni.
2022. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyenge jellem,azért mert csendes vagyok az nem azt jelenti,hogy gyenge vagyok
2022. jún. 23. 21:50
 36/38 Thunderfairy ***** válasza:
22%
Pont az a gyengeséged hogy csendes vagy.
2022. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Hát rosszul látod
2022. júl. 1. 10:26
 38/38 anonim válasza:
Kérdező csendes, nem gyenge jellem, nem csúnya. Szerintem a több nőtől kapott visszajelzés, amely szerint gúnyolódnak vagy úgy érzed szemetek, vagy lenéznek úgy viselhető el könnyebben, hogy nem is azonosulsz a gondolattal. Ki tudja mi jár a fejükben? Hol maradtak vissza? Mire érnek rá? Amikor lesz más, hidd el, abbahagyják majd. Sok idő, de meglesz, hogy nem is lesz nyoma ennek az alaptalan viselkedésnek. Nem irányodba szánják, lehet. Rajtad töltik ki, S kell egy "vevő" is a csatorna végén. Nézz át ezen, majd megváltoztatják maguktól a viselkedést. Ők nem látják, hogy szenvedés ettől S ez is mutatja, hogy saját békétlenségük időleges. Ne hagyd kérem, hogy hasson rád. Akkor férfi maradsz. Kekec női banda? - lehet.
2022. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!