Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha próbaidő alatt mondok fel,...

Ha próbaidő alatt mondok fel, akkor nem kell semmit mondanom, senkit betanítanom, csak reggel felmondok, és mehetek is haza amint a papírok készen vannak?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Valahogy úgy
2022. jún. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Igen, közlöd, hogy másnap nem jössz, az esetleges felszerelést leadod és kész.

(Mellékesen rendes felmondás esetén sem kell senkit betanítani, erre nem kötelezhetnek!

2022. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy írtad, kérdező. (Ezt a munkahely is jól tudja, ezért van a próbaidő).
2022. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Azért nem teljesen. Amíg nem írják alá a falmondásod, hivatalosan nem számít.


Ismerősöm beszívta ezzel. Odaadta a felmondását, következő héten hívták, hogy hol van, miért nem dolgozik. Mondta, hogy odaadta a papírt, felmondott. Milyen papírt? Van róla aláírt példánya? Nincs? Ja hát az nem számít.

2022. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es, azért az egy totál proli hely lehetett:((((( Szerintem ritka kivétel.
2022. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

5

Bízom benne. :) De azóta én is biztosra megyek és csak akkor távozok, ha a főnökkel leültem beszélni és aláírta.

2022. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Ebben az esetben úgy tudom, nem mondhat nemet, csak ha "véletlen" elkeveredik a felmondás
2022. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Próbaidő alatt mind a munkáltató, mind a munkavállaló azonnali hatállyal, indoklás nélkül felmondhat.
2022. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én eddig kétszer mondtam fel próbaidő alatt. Mind a kétszer ragaszkodtam hozzá, hogy nekem is legyen egy példányom egy aláírással a főnöktől, hogy a "felmondás egyik példányát átvettem". Így a tuti.
2022. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!