Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gázos próbaidő alatt...

Nagyon gázos próbaidő alatt szabit kivenni?

Figyelt kérdés
1 hónapja dolgozom egy helyen, és sajnos közbejött egy dolog ami miatt nagyon kellene 1 nap szabadság. Nagy gáz próbaidő alatt szabdságot kérni? Egyáltalán lehet ilyet?

2022. máj. 27. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nem egy napon múlik a megítélésed. Mondd meg az indokot, hogy lássák, hogy fontos.
2022. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát nálunk nem kapnál 1 napot se ill kapnál de többet se se kéne menned.
2022. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, persze ez a munkaadód hozzáállásán is múlik. Mivel 1 napról van szó, és számodra tényleg fontos dolog miatt, indokkal kérvényezd a felettesedtől. Emberek vagyunk, ha próbaidő alatt vagyunk, ha nem, közbejöhetnek időnként dolgok, plusz 1 hónapja már ott vagy, nem hinném, hogy azt gondolnák lógni akarsz.
2022. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Ami szabadságod már megvan, azt simán kiveheted (a 2. hónaptól, ha amúgy kiadják, beszéld meg).

Ez kb. havi 2 napot jelent.

Mondjuk az tényleg nem néz ki jól, ha azonnal mind kiveszed, de pl. nyár közepén én is elmennék nyaralni, akár csak 1 hétre.

2022. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Kérjél. Én már 2. héten kértem táppénzt, igaz kamu volt, ki is rúgtak, de ha komoly a dolog adnak 1 napot.
2022. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az
2022. máj. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár napnak nem kéne problémát jelentenie,ha ilyen miatt kirúgnak akkor valamennyire jó mert nem akkor derül ki hogy undorító a munkahely amikor felmondási idő van.Azért érdemes minimumon tartani próbaidő alatt a szabadságokat mert ez az az idő amikor bizonyítanod kell,az első benyomás a legfontosabb.
2022. máj. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Ne kérd, csak említsd meg,hogy szűkséged lenne bizonyos ok miatt néhány napra, ha azt mondják lehet róla szó,akkor nyert ügyed van,de egyből el is utasíthatják. Attól függ,mennyire vagy szűkséges nekik.
2022. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Függ az indoktól szerintem. Amúgy 1 nap az semmi.Hosszabb időszakot is kivehetsz ha van egy erős indokod. Én kivettem 2 hetet a vizsgaidőszak miatt, érdekes módon teljesen pozitívan

Fogadtak, pedig 2 hét

Probaido alatt az

Nem megszokott.

2022. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5 os de hulye vagy :D
2022. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!